logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגי בטןסורגי בטן מומלצים

סורגים > סורגי בטן

הבחירות שלנו

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגי בטן

אתם רואים אותם בכל יום, הם מגנים עליכם ונדמה כי לכולם יש אותם: הסורגים! בעוד ישנם אלו שעבורם ברור כשמש שהתקנת סורגים היא דבר בסיסי, ישנם אלו שמתעכבים עוד ועוד עם התקנת הסורגים בבית או בבית העסק. כפי שלא הייתם דוחים את התקנת דלת הבית, כך אין לדחות את התקנת הסורגים. סורגי בטן מסתמנים כסורגים מאד פופולארים, המותקנים לא רק בבתים פרטיים, אלא גם בבתי עסק. גם אתם מעוניינים בהתקנת סורגים בקריות? זה הזמן!

גם אם בבית שלכם גרים רק אנשים בוגרים, וגם אם אתם גרים בקומה גבוהה ולא חוששים מגניבות – התקנת סורגי בטן הכרחית וחיונית גם לכם. רגע לפני שגם אתם תגידו לעצמכם "אם רק הייתי מתקין סורגים", התקינו גם אתם עוד היום סורגים ותיהנו מראש שקט – ביום וגם בלילה. אז מה מאפיין את סורגי הבטן ואיזה יתרון עיצובי יש להם?

התקנת הסורגים: מדוע היא כל כך נחוצה?

האם גם אתם עצרתם פעם לשאול את עצמכם למה צריך בכלל להתקין סורגי בטן? גם אם כן וגם אם לא, הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד מדוע הם כל כך נחוצים. התקנת הסורגים מגלמת בתוכה 2 מטרות עיקריות: מניעת נפילות ומניעות גניבות. לפני התקנת סורגים בחיפה, דאגו שהמתקין יאתר את הצורך שלכם וידע להתאים לכם את סוג הסורגים המתאים ביותר!

ראשית, הביטחון שלכם ושל הילדים שלכם. גם אם אתם גרים בקומה גבוהה בבניין מגורים וגם אם אתם מתגוררים בבית פרטי, הרי שהתקנת הסורגים רלוונטית לכם. אין דבר יפה ותמים יותר מסקרנות של ילדים, אך לעתים אותה סקרנות מקבלת אופי של סכנה ממשית. רק דמיינו לעצמכם מצב בו ילדכם מתקרב אל החלון בחדרו או בסלון וחלילה מועד. אתם לא יכולים לשלוט על כל תנועה של הילדים, אך אתם בהחלט יכולים לשלוט על התקנת סורגי בטן.

הסורגים שומרים עליכם ועל הילדים שלכם בתוך החלל, כך שאתם לא צריכים לחשוש, לפחד ולהיות דרך קבע בכוננות של "מה יקרה אם". כל הנדרש מכם הוא לתאם עם מתקין סורגים בעיר המגורים שלכם שיתאים לכם את הסורגים המתאימים ביותר לחלל.

מטרה שניה שיש לסורגים היא כמובן מניעת פריצות. בעולם האגדות שורר עולם הרמוני שבו יש רק טוב. במציאות לעומת זאת, מדווחים שוב ושוב על פריצות וגניבות לבתים. ניתן למזער משמעותית את סיכויי הפריצה אליכם עם התקנת סורגי בטן. כידוע, מרבית הפריצות מתבצעות דרך החלונות, זאת מאחר והמון פעמים שוכחים לנעול אותם. כשמותקנים אצלכם סורגים, לא משנה כלל אם שכחתם לנעול את החלון או לא – הרי שהסורגים עובדים בשבילכם.

חשוב לדעת כי הסורגים חיוניים וחשובים גם בבתי עסק עם התקנת סורגים בדרום. התקנת סורגי בטן במשרד או בחנות שלכם, מונעת את כניסתם של אורחים לא רצויים שיכולים לגנב ציוד, מסמכים אישיים ואף סודות מקצועיים. חיסכו מעצמכם את עוגמת הנפש והתקינו עוד היום סורגים!

סורגי בטן כגורם מרתיע

לראות גנב בתוך הבית או בבית העסק שלכם זה לא מחזה קל. מדובר על חלל פרטי השייך שלכם, ובעת שהוא נפרץ גם נפגעת תחושת הביטחון האישית. עם התקנת סורגי בטן על ידי מתקין סורגים בצפון, אתם ממנפים את תחושת הביטחון שלכם מאחר והם מתפקדים גם כגורם מרתיע. בעת שיגיע גנב אל אזור המגורים או העבודה שלכם, ישנו סיכוי גבוה מאד שבעת שהוא יראה כי מותקנים אצלכם סורגים, הוא יוותר על ניסיון הפריצה אליכם. הסורגים מקשים מאד על הפורצים וכך הם ממלאים גם תפקיד של גורם הרתעה איכותי ויעיל!

הכירו גם אתם את סורגי הבטן

אז מה מאפיין את סורגי הבטן? מדובר על סורגים מאד נפוצים שמותקנים כיום בתפוצה רחבה מאד גם בבתים פרטיים וגם בבתי עסק. על מנת להבין איך נראים סורגי בטן, יש להבין תחילה איך נראים סורגים פשוטים אחרים. לדוגמא: הסורגים הישרים. הם מונחים בצורה מקבילה על החלון, זאת מבלי שיש להם כל אלמנט עיצובי, אלא שהם נראים כמעין רשת. סורגי בטן לעומת זאת נהנים מאלמנט דקורטיבי: מעין בטן עגלגלה בחלקו התחתון של הסורג.

סורגים במרכז למעשה מעניקים לכם את האפשרות ליהנות מטון עיצובי גם בתוך הסורגים עצמם. בחלק התחתון של הסורג – הבטן, תוכלו להניח עציצים, צמחי תבלין, קרמיקות, נרות או כל דבר אחר העולה על דעתכם. כך, הסורגים לא מתקשרים עם מונחים של "חסימה", אלא שהם מגלמים בתוכם גם אלמנטים דקורטיביים. סורגי בטן מותאמים למידת החלון שלכם, כאשר ניתן לקבוע גם מה יהיה גודלה של הבטן – זאת בהתאם לצרכים ולבקשות שלכם.

על מה חשוב לשים את הדגש? על סוג הגלוון

המטרה שלכם עם התקנת סורגי בטן, היא ליהנות מפתרון ארוך טווח. כל עוד תצטרכו לתחזק את הסורגים בתדירות גבוהה, הרי שהסורגים יהיו לכם כמועקה ולא כפתרון איכותי. לכן, בקשו ממתקין הסורגים שידאג לכם לגלוון חם. הסיבה פשוטה: סוג זה של גלוון מייצר עמידות טובה יותר מפני חלודה אפשרית. מה יוצא לכם מזה? אתם גם לא צריכים להתעסק בסורגים, אין כל צורך לצבוע אותם ובטח שלא צריך להחליף אותם. אמנם גלוון איכותי יותר יעלה לכם יותר כסף במעמד ההתקנה, אך בהחלט מדובר על הוצאה ראויה.

באיזה צבע כדאי לצבוע את הסורגים, אם בכלל?

סורגי בטן הם סורגים שניתן לצבוע אותם וכך להפוך אותם לא רק לאלמנט פרקטי, אלא גם לאלמנט עיצובי. למרות שהסורגים מותקנים מחוץ לבית, רבים רוצים להבטיח שגם חזות הבניין או הבית תישמר אסתטית ונעימה. לכן, ישנה חשיבות רבה לצבע הנבחר על ידכם. באופן כללי, הכלל המנחה הוא לייצר הרמוניה עיצובית בין המבנה הקיים ובין סורגי בטן חדשים שמצטרפים.

לכן, במידה והבניין שלכם צבוע בצבע לבן, יהיה נכון לצבוע את הסורגים בצבע לבן במידה ואתם רוצים להצניע אותם. במידה ואתם מעוניינים להשמיש את הסורגים כאלמנט עיצובי, תוכלו לבחור בצבעים עדינים כדוגמת תכלת לנראות מודרנית, או ירוק בהיר לנראות כפרית. צבע שבהחלט לא מומלץ הוא הצבע השחור, שכן הוא יוצר קונטרסט בולט שמבליט את הסורגים והופך אותם גסים יותר. מתקין סורגים בירושלים יוכל גם לצבוע לכם את הסורגים.

התקנת סורגים מסוג בטן מתאימה לגני ילדים ומתנ"סים?

בהחלט! התקנת סורגי בטן לא מתאימה אך ורק לבתים פרטיים ולבתי עסק, אלא גם למוסדות שונים. ככלל, במקום בו שוהים ילדים למשך שעות רבות, חשוב מאד להתקין סורגים. בגני ילדים לדוגמא, הסורגים מעניקים מענה גם בכל הקשור לביטחון הילדים, וגם בכל הקשור לשמירה על הציוד בגן.

בגנים פרטיים לדוגמא, ישנו ציוד רב – ממוצרי חשמל ועד משחקי ילדים, כך שהם הפכו בשנים האחרונות למטרה חמה לפריצות. הילדים לעומת זאת, נוטים לטפס ולבדוק גבולות, וכך פתח תמים של חלון יכול להיות גורם לתאונה. התקינו סורגי בטן בבית הספר בו אתם מלמדים, בגן הפרטי שלכם או במתנ"ס שאתם מנהלים. כך, גם אתם תוכלו ליהנות מפעילות חינוכית בראש שקט! תאמו עוד היום עם מתקין סורגים בתל אביב!

מידע נוסף על סורגי בטן

img
וזהו הדבר המשמעותי שמייצרים בעבורכם הסורגים

תהיתם מה מייצרים הסורגים? התקנת סורגי בטן בבתים פרטיים ובדירות בבניינים משותפים, מפחיתה משמעותית את סיכויי הפריצה אליכם.

img
כל המיתוסים הנפוצים שגם אתם מכירים על סורגים

רגע לפני שאתם מחליטים להתקין סורגים בביתכם, אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר על מנת להכיר ולנפץ לכם את כל המיתוסים שמספרים.

img
יש לכם בטן מלאה על הפורצים? התקינו סורגי בטן!

התקנת סורגי בטן מעניקה לכם את אותו שקט ממחשבות מציקות על פריצות, על בהלה ועל חרדה גדולה. חיסכו מעצמכם את ההלקאה העצמית, והתמקדו בהמשך חייכם.