logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים שקופיםסורגים שקופים מומלצים

סורגים > סורגים שקופים

הבחירות שלנו

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים שקופים

השאלה שמעסיקה אתכם היא לא אם יש לכם צורך בהתקנת סורגים, אלא באילו סורגים כדאי לכם לבחור. סביר להניח כי עד לפני כמה שנים, היה קל הרבה יותר לבצע התקנות של סורגים – פשוט מאחר ולא היו זמינים להתקנה סוגים רבים כל כך. כיום, כל מי שרוצה ליהנות מהתקנה של סורגים בחיפה, יכול לבחור בין סורגי אלומיניום או ברזל, מתקפלים או קבועים, ואף ליהנות מהתקנה של סורגים שקופים.

כידוע, בכל תחום ישנם טרנדים וחידושים, ונכון להיום סורגים שקופים מסתמנים כבשורה המתקדמת והנחשקת ביותר! גם אתם לבטח מודעים לכך שהחיסרון הבולט ביותר של הסורגים הוא הנראות שלהם: בעוד ישנם אלו שמשלימים עם העובדה כי על החלונות ישולבו הסורגים, ישנם אלו שחוששים מאד מחסימת הנוף. עם סורגים שקופים אתם יכולים לשלול כל חשש!

סורגים אלו מייצרים נראות קלאסית, אלגנטית ופשוטה – שלא חוסמת לכם את הנוף, וגם לא פוגעת בחזות המבנה או הבניין מבחוץ. בשונה מסורגים אחרים שעונים על צורך אחד בלבד, סורגים שקופים מתאימים גם כסורגים למניעת נפילות וגם כסורגים למניעת פריצות.

סורגים שקופים: כל מה שחשוב לדעת

כאמור, ישנם סורגים העשויים מאלומיניום ומברזל, אך סורגים שקופים עשויים מפוליקרבונט. רגע לפני שגם אתם נסחפים בגל המיתוסים והאגדות האורבניות, דעו כי סורגים אלו עמידים וחזקים. העובדה כי הסורגים שקופים מתקשרת המון פעמים עם מונחים של פתרון שאינו די איכותי, בעיקר מאחר ורבים מדמיינים לעצמם זכוכית שבירה. בפועל, מדובר על חומר פולימרי מאד חזק – שעמיד גם בפני פגעי מזג האוויר. אם לא די בכך, החומר כה חזק עד שהוא חסין גם בפני יריות חלילה.

לפני התקנת סורגים בדרום, התייעצו עם מתקין הסורגים באשר לפתרון המתאים לכם ביותר בבית או בעסק!

"הסורגים זקוקים לתחזוקה?"

סורגים שקופים המותקנים על ידי מתקין סורגים בתל אביב מעניקים לכם יתרון נוסף: בשונה מסורגים אחרים המצריכים מכם לתחזק אותם ברמה של צביעתם בעקבות חלודה שמצטברת עם הזמן, דעו כי עם סורגים אלו אינכם צריכים להעסיק את עצמכם בשאלות של תחזוק או צבע. גם במזג אוויר חם או קר, סורגים שקופים לא יכולים להגיע למצב בו הם מחלידים. מלאכת התחזוק היחידה שאתם צריכים לטפח היא ניקיון בסיסי, ממש כפי שמנקים את חלונות הבית. כך, אתם אכן יכולים ליהנות מתצפית בהירה מבלי שישנו פתרון פרקטי שחוסם את הנוף המרהיב הנשקף מחלונכם.

אז אילו יתרונות יש לסורגים השקופים?

היתרון הבולט ביותר של הסורגים השקופים הוא ללא ספק העובדה כי הם שקופים. כידוע, סורגים אחרים אמנם לא פוגעים בחזות הבית, אך הם לא תמיד מוסיפים לו. החלון הוא הפתח המרכזי שמאפשר כניסה של אור אל החלל, ובעת שמותקנים סורגים במרכז הם במידה רבה חוסמים את הזרימה ההרמונית. עם סורגים שקופים לעומת זאת, אתם יכולים ליהנות מכניסה אידיאלית של אור ללא כל הפרעה.

יתרון נוסף שיש לסורגים אלו מבוסס על המבנה שלהם: בשונה מסורגים אחרים העשויים ממספר חלקים שונים שמורכבים, כאן מדובר על יחידה אחת שמותאמת במידותיה לגודל החלון שלכם. כך, הסורגים מקשים מאד על הפורצים (במידה ויגיע כאלו אל הבית שלכם).

סורגים שקופים מתאימים גם כפיתרון קבוע (סורגים קבועים), אך גם כסורגים מתקפלים. מדובר על סוגים שונים של סורגים המתאימים לאזורים אחרים בבית. לדוגמא: סורגים קבועים ושקופים יתאימו לחלונות, בעוד סורגים מתקפלים יתאימו לדלת המרפסת או החצר שלכם, כמו גם לחניה הפרטית שלכם. התקנת סורגים בקריות יכולה להתבצע אצלכם מיידית!

האם יש לסורגים אלו חסרונות?

כשמדברים על חסרונות, מדברים בעיקר על תכונות לא טובות שיש לסורגים שצריך לקחת בחשבון. במקרה של סורגים שקופים, הרי שמבחינה פרקטית-עיצובית, אין לסורגים כל חיסרון, אלא ליהפך. עם זאת, אם יש דבר אחד שצריך לציין בפניכם טרם ההתקנה – הוא את המחיר. בהשוואה להתקנות של סורגים אחרים, סורגים שקופים קצת יותר יקרים. האם כדאי לשלם את המחיר הזה? התשובה חיובית. התקנת הסורגים היא פתרון לטווח הארוך שמשרת אתכם בכל יום ויום. כל הנדרש מכם הוא להשקיע קצת יותר במעמד ההתקנה, כאשר העלות היא חד פעמית ואינה מבוססת על הוצאות עתידיות נוספות בעתיד.

דבר נוסף שחשוב לציין באשר להתקנת סורגים שקופים הוא את כניסת האוויר אל החלל. המבנה של הסורגים השקופים יכול לפגוע בצורה מזערית בכניסת האוויר אל החדר. מתקין הסורגים ישמח לייעץ לכם לגבי כדאיות התקנת הסורגים בהתאם לכיווני האוויר בדירה שלכם.

"רגע, אז לא צריך לצבוע את הסורגים השקופים?"

מובן שלא! סורגים שקופים מגלמים בתוכם יתרון משמעותי והוא הצבע השקוף שלהם. צביעת הסורגים רלוונטית בעיקר לאנשים המתקינים סורגים מברזל או אלומיניום, כאשר המטרה היא להתאים את הסורגים לקו העיצובי הנוכח בבית. כל עוד אתם רוצים ליהנות מפתרון סולידי ונייטרלי, הסורגים השקופים הם המתאימים לכם ביותר. שימו לב כי העובדה שאינכם צובעים את הסורגים, למעשה חוסכת לכם כסף: צביעה דורשת מכם תחזוק – מה שאומר שאחת לתקופה תצטרכו להשקיע בצביעת הסורגים. עם סורגים שקופים כאמור, אתם לא מכניסים את עצמכם למעגל ההוצאות הזה.

לפני התקנת סורגים בצפון, נסו לחשוב עם עצמכם האם אתם מעוניינים בפתרון שקוף ונייטרלי, או שבהחלט תרצו להשמיש את הסורגים כאלמנט עיצובי בבית.

כניסה של אור אל החלל הודות להתקנת סורגים שקופים

אולי אתם לא חושבים על כך תחילה, אך התקנה של סורגים שקופים גם מגלמת בתוכה יתרון כלכלי. מאחר והסורגים שקופים ובנויים בצורה כזו המאפשרת את כניסת האור אל החלל, הרי שאתם יכולים לחסוך בהוצאות חשמל בשעות האור. עם התקנות אחרות של סורגים, כניסת האור מוגבלת במידת מה. במקרה זה לעומת זאת הסורגים מעודדים את כניסת האור ומאפשרים את הזרימה ההרמונית אל תוך החלל.

"רגע, למה צריך סורגים בכלל?"

עוד לפני שמדברים על סורגים שקופים, צריך לדבר בעיקר על סורגים. מדוע צריך סורגים כיום בבתי עסק ובבתים? לא תופתעו לגלות כי נסיונות פריצה ממשיכים להתבצע על ידי פורצים לא מוסריים. אין באמת דרך לשלוט בניסיונות פריצה שכאלו, אך בהחלט שאפשר לשלוט בכל הקשור להפחתת הסיכוי שגם אתם תסבלו מפריצה שכזו. הסורגים המותקנים אצלכם על החלונות, חוסמים את הגישה הקלה אל תוך החלל הפרטי שלכם.

כך, במידה ויגיע גנב אל בית העסק או אל הבית שלכם, הוא יתקל במחסום שלא יאפשר לו להיכנס אליכם. התקנת סורגים שקופים או כל סורג אחר, מומלצת גם בבתי עסק וגם בבתים פרטיים. אין מחיר לתחושת הביטחון שלכם ולשקט הנפשי שלכם – אל תשכחו זאת לרגע! התקינו גם אתם סורגים בירושלים!

סורגים למניעת נפילות ילדים ומבוגרים

המון פעמים כשחושבים על סורגים המיועדים למניעת נפילות, חושבים בעיקר על ילדים. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי היו תאונות מצערות בהן גם אנשים מבוגרים מעדו מקומות גבוהות. הסורגים שומרים עליכם בכל רגע נתון, והם מתאימים להתקנות גם בדירות בקומות גבוהות, אך גם בבתי קרקע. סורגים שקופים מתאימים כפיתרון מנע לנפילות וגניבות.

מידע נוסף על סורגים שקופים

img
שקוף שהבית שלכם מוגן: על הסורגים השקופים

כנראה שאם הסורגים היו בלתי נראים, לא באמת הייתם שואלים את עצמכם האם כדאי להתקין אותם או לא. לצד הסורגים הישרים וסורגי הבטן, גם ישנם שחקנים חדשים יחסית בעולם הסורגים: סורגים שקופים. 

img
היתרונות הבולטים של הסורגים השקופים

אם גם אתם מעוניינים בפתרון האסתטי והמתקדם ביותר בענף הסורגים, כדאי שגם אתם תכירו: סורגים שקופים! לפרטים נוספים הכנסו למאמר >>

img
5 יתרונות שקופים של הסורגים השקופים

הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו אל סורגים שקופים! במאמר שלפניכם, תוכלו להכיר את כל היתרונות הבולטים ביותר של סורגים שקופים.