logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים מברזלסורגים מברזל מומלצים

סורגים > סורגים מברזל

הבחירות שלנו

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים מברזל

אתם לא יכולים לשלוט בסקרנות של ילדכם או בכוונתם של פורצים ללא מוסר. עם זאת, במה שאתם כן יכולים לשלוט הוא בהתקנת סורגים מברזל אצלכם בבית או בבית העסק. ישנם סוגים שונים של סורגים, כאשר הבחירה בסורגי הברזל מסתמנת כבחירה מצוינת עבורכם – שכן מדובר על חומר חזק, עמיד ויציב. כמו כן, ישנם סורגים ישרים וסורגי בטן, המתאימים שניהם גם למניעת נפילות וגם למניעת גניבות. אז מה אתם צריכים לדעת על התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בתל אביב, מהו כוח ההרתעה שלהם ומדוע אסור להתקין סורגים על כל החלונות בבית? המדריך המלא, לפניכם:

כשאתם בעבודה, הסורגים שומרים על הילדים

בעולם אוטופי הייתם מקבלים את הילדים בכל יום מבית הספר ומבלים איתם את כל שעות היום. בפועל, אתם הורים עובדים שמטפחים קריירה לצד חיי משפחה, אך עדיין חשוב לכם מאד לשמור על ילדכם, גם כשאתם לא איתם. סורגים מברזל במידה רבה שומרים על הילדים במקומכם, ומבטיחים כי הם מוגנים ושמורים בתוך הבית שלכם. את הסורגים יש להתקין בחלונות חדר הילדים, בו הם שוהים רוב שעות היום.

לא משנה כמה תגידו לילדים לא לטפס לעבר החלון ולא להישען עליו, כנראה שהסקרנות שלהם והיצר המיידי קצת יותר דומיננטים בשלב זה בחייהם. לכן, אל תסמכו על הילדים ועל ההבטחות שלהם לנקוט באמצעי הזהירות – אלא כדאי שתבטיחו אמצעי זהירות. התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בקריות, שומרת על הילדים שלכם בתוך הבית, כך שגם במידה והם יטפסו אל עבר החלון, הם לא יוכלו למעוד חלילה.

אילו סורגים מברזל כדאי להתקין למניעת נפילת ילדים? הסורגים הישירים הם העדיפים ביותר. הסיבה לכך היא האופן בו הם בנויים ומעוצבים. בשונה מסורגי הבטן שהצורה שלהם המון פעמים מושכת את הילדים לשבת בתוכם, הסורגים הישרים יוצרים חסימה ישרה שלא מאפשרת מקום לשבת. כך, מראש הילדים שלכם לא מתמגנטים אל כיוון החלון וכך מפחיתים את הסיכוי לתאונות מיותרות אפילו עוד יותר.

סורגים כגורם מרתיע – האמנם?

סורגים מברזל כמו כל הסורגים האחרים, מייצרים הרתעה. כשם שפורצים לא ינסו לפרוץ בית או בית עסק שהם מזהים בהם מצלמת אבטחה, כך סביר כי הם לא ינסו לפרוץ גם חללים שבהם מותקנים סורגים מברזל. הסורגים מרתיעים עצם נוכחותם, תוך שהם משקפים לפורצים כי מדובר על חלל מוגן ומאובטח. חשוב להבין כי גם במידה ויהיו אלו פורצים נועזים שלא יודעים פחד, הסורגים יקשו עליהם מאד תוך שהם מפחיתים בצורה דרסטית את הסיכוי כי הם אכן יצליחו לפרוץ ולגנוב את הרכוש שלכם.

שימו לב כי התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בדרום, רלוונטית בעת שאתם מעוניינים לשלב אותם על החלונות. על פתחים אחרים כמו פתח הסלון/מרפסת/חצר, יש להתקין סורגים מתקפלים שלרוב יהיו מאלומיניום. כך, אתם מגנים על כל אזור בבית ויכולים לישון בשקט ולצאת בבוקר בשקט נפשי אל יום העבודה שלכם.

טיפ מפתיע: אל תתקינו סורגים על כל החלונות בבית

אז האם כדאי להתקין סורגים מברזל על כל חלונות הבית? תתפלאו, אך התשובה שלילית. הנטייה הטבעית היא ליצור מערך הגנה מקיף ככל הניתן, אך האמת היא שהתקנת סורגים על כל חלונות הבית יכולה להיות אפילו מסוכנת. במקרי חירום כדוגמת שריפה, חשוב שיהיה פתח מילוט מרכזי שיאפשר לכם לצאת מהחלל. המון פעמים פתחי החירום הם דווקא חלונות (ולא דלתות), כך שחשוב לקחת בחשבון השארת פתח חירום שכזה. איזה פתח כדאי לבחור? תוכלו להתייעץ עם מתקין הסורגים שימליץ לכם על הפתח המומלץ ביותר.

איזה עיצוב סורגים הוא המומלץ ביותר?

גם אתם, כמו עוד רבים אחרים, לא רוצים להסתפק בפתרון פרקטי, ובצדק. התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בחיפה לא צריכה להסתכם בעיצוב בנאלי-שגרתי שלא יתרום לחלל, וחמור מכך – יפגע בנראות החלל. התקנת הסורגים יכולה לעורר את החלל עיצובית, עם שלל עיצובים שונים הזמינים לכם, בעיקר בעת שאתם בוחרים בסורגים מברזל. כידוע, הברזל הוא חומר מאד גמיש המאפשר להביא לידי ביטוי רעיונות שונים. לדוגמא: סורגים מברזל בצורת לבבות, משולשים, ריבועים, ספירלות וכיוצא בזה.

מה חשוב לדעת? במידה ואתם גרים בבניין משותף, שימו לב כי העיצוב הנבחר על ידכם מתכתב עיצובית עם יתר הסורגים המותקנים בחלונות הדיירים. כך, תוכלו לשמור על קו עיצובי זהה שישמור על נראות בניין המגורים המשותף בו אתם גרים.

עיצוב נוסף לסורגים באמצעות צביעה איכותית

לצד צורת הסורגים שאכן תשפיע על הנראות הכללית, הרי שתוכלו לעצב את הסורגים שלכם גם באמצעות צביעתם. סורגים מברזל יכולים להיצבע בכל צבע שרק תרצו, כאשר התנאי היחיד הוא שהצבע יתאים לסוג החומר, כלומר לברזל. בעת שצובעים את הסורגים בצבע שאינו תואם את הברזל, הרי שהוא לא יתפס כנדרש, או לחילופין יתקלף תוך זמן קצר. צביעה איכותית לסורגים היא צביעה המבוססת על כמה שכבות שונות, כאשר הדגש הוא על צבעים שמתאימים לצביעה חיצונית. כידוע, סורגים במרכז מותקנים חיצונית לחלל, כך שהם צריכים להיות עמידים בקור ובמי הגשמים, כמו גם בשרב הישראלי.

בעלי עסקים: אל תשכחו גם את המחסנים שלכם...

כשמתקינים סורגים מברזל בבתי עסק, חושבים בעיקר על התקנתם בחלונות שבחלל המרכזי של החנות או המשרד. עם זאת, אל תשכחו לרגע כי הפורצים קצת יותר מתוחכמים. במידה ואתם מחזיקים במחסנים בהם ישנו ציוד רב (בעיקר אם יש ברשותכם חנות), דעו כי דווקא הם יסתמנו כיעד הפריצה החם. לכן, חשוב להתקין סורגים בכל פתח שדרכו תיתכן פריצה. היערכות איכותית ומקיפה שלכם מראש יכולה לחסוך לכם המון כאב ראש, ובעיקר נזק כספי גבוה.

כדאי לבצע התקנת סורגים מברזל בזול?

כצרכנים, מובן כי תרצו לקבל את המחירים הטובים ביותר עבור ההתקנה. עם זאת, כדאי לשים לב דרך קבע להבדל שבין מחיר נוח והוגן ובין מחיר זול. לא אחת, כשאתם משלמים מחיר מאד זול, הוא מתגלה כעבור זמן קצר כיקר. מאחר ומדובר על סורגים שאמורים להעניק לכם שקט ותחושת ביטחון, כדאי לבחור במתקינים המקצועים והמנוסים ביותר, גם אם זה אומר להשקיע קצת יותר בתקציב ההתקנה.

התקנה זולה תוכלו למצוא די בקלות, אך האם היא מבטיחה לכם תעודת אחריות, גלוון איכותי, ריתוך מדויק ותוצאות משביעות רצון? הדרך אל התוצרים האיכותיים ביותר לא עוברת בקיצורי דרך, זיכרו זאת. התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בצפון אתם מבצעים רק פעם אחת, כך שכדאי שהפעם הזו אכן תסתכם בהתקנה שתשביע את רצונכם.

"אנחנו עוברים דירה עוד שנה, אין לנו למה להתקין סורגים"

אל תשכחו לרגע כי פריצה אפשרית אליכם לדירה יכולה להתרחש גם בעוד כיומיים. לכן, אין כל חשיבות לעובדה אם אתם עוברים דירה או לא – אתם צריכים לעשות כל שאתם יכולים בכדי להבטיח את שלומכם ושלום הילדים שלכם. התקנת סורגים מברזל עם מתקין סורגים בירושלים היא התקנה חיונית וחשובה, ששומרת גם על הציוד שלכם וגם על הדבר היקר לכם מכל – הילדים שלכם.

מידע נוסף על סורגים מברזל

img
למה לא כדאי להתקין סורגים מברזל לבד?

ברור כשמש שהתקנת סורגים מברזל בבית תפתור הרבה בעיות: שקט נפשי כי הבית שלכם מאובטח ובטוח, הידיעה כי ילדיכם לא ימעדו חלילה דרך החלון, וכי פורצים לא ינסו לפרוץ לביתכם.

img
התקנת סורגים בזול – איפה הבעיה?

כשאתם קונים שירות של התקנת סורגים מברזל בבית, אתם קונים לא רק סורגים – אלא גם שקט נפשי. אז מה הבעיה בהתקנת סורגים בזול ?

img
השוואה בין מתקיני סורגים – איך מבצעים אותה?

החלטתם להתקין סורגים מברזל בבית? אתם עושים צעד נבון! רגע לפני שגם אתם תתאמו עם מתקין, מומלץ לכם לבצע השוואה בין מספר מתקיני סורגים.