logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים מאלומיניוםסורגים מאלומיניום מומלצים

סורגים > סורגים מאלומיניום

הבחירות שלנו

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים מאלומיניום

היקף הפריצות לבתים בישראל כיום אינו קטן. רק נסו לדמיין לעצמכם מה היה היקף נסיונות הפריצה (וההצלחות) ללא התקנה של סורגים מאלומיניום. מצד אחד, תוכלו להמר על הביטחון שלכם ועל הרכוש היקר שלכם, אך מצד שני תוכלו גם אתם להתקדם הלאה ולבצע התקנה איכותית, מקצועית ומהירה של סורגים מאלומיניום. כפי שברור לכם כשמש כי תתחמו את החלל הפרטי שלכם בדלת כניסה, כך חשוב גם להתקין סורגים מאלומיניום על חלונות הבית או העסק.

אז מדוע דווקא סורגים מאלומיניום עם מתקין סורגים בקריות? לרשותכם, מגוון רחב של אפשרויות הכולל גם סורגים שקופים וסורגים מברזל, אך נדמה כי דווקא אלו מהאלומיניום מגלמים בתוכם יתרונות שכדאי שגם אתם תכירו. האלומיניום הוא חומר שעושים בו שימוש רב גם עם התקנת גדרות או תוספות בניה, כאשר בהקשר של סורגים מאלומיניום הוא מחזיק ביתרון משמעותי: מדובר על חומר שלא מחליד.

כידוע, הסורגים מותקנים חיצונית לבית שלכם, כך שהתקנת הסורגים מאלומיניום מאפשרת לכם ליהנות מראש שקט כי גם בחום ובגם בקור, הסורגים לא יחלידו. חשוב לציין זאת מאחר ולעתים מתקינים סורגים שמחלידים כעבור זמן קצר, מה שמסתכם בהתקנה מחודשת של סורגים או צביעתם. האלומיניום חומר מאד קל, אך עם זאת מאד חזק ועמיד – תכונה חשובה בכל הקשור למניעת פריצות ונפילות מהחלון. רגע לפני התקנת סורגים בדרום – מה אתם צריכים לדעת?

סורגים מאלומיניום בצורת "בטן" – מה חשוב לדעת?

ישנם סוגים שונים של סורגים, כאשר אחד מאותם סוגים מוכרים הוא סורג הבטן. מדובר על סורג שמתחיל בקווים ישרים, אך מסתיים בצורה עגלגלה שמזכירה – לא טעיתם, בטן. הודות לעיצוב הייחודי, ניתן להפוך את הסורגים לקצת יותר מעוצבים, מה שהמון פעמים קריטי להמון אנשים (בעיקר לפרטיים). החיסרון המשמעותי ביותר של סורגים מאלומיניום בצורת בטן הוא העובדה כי צורתם "מעודדת" ילדים לשבת בתוך "הבטן".

ילדים מטבעם סקרנים (תכונה נפלאה לכל הדעות), אך כילדים לא תמיד יש באפשרותם להפעיל שיקול דעת נכון ושקול. אותה בטן של הסורגים המון פעמים נמצאת כמעין נישה נוחה לישיבה עבור הילדים, כאשר ישיבה בתוך הסורגים מסתמנת כמסוכנת וכזו שלא תרצו לעודד. לכן, במידה ואתם מעוניינים בהתקנה של סורגים מאלומיניום לטובת מניעת נפילות, לבטח ימליץ לכם מתקין סורגים בצפון להתקין דווקא סורגים ישרים ולא סורגי בטן.  

שיטות לזיהוי מתקיני סורגים לא אמינים

יש לכם 2 מטרות: האחת היא להתקין סורגים מאלומיניום, ואילו המטרה השניה היא להבטיח כי מתקין סורגים בירושלים יהיה אמין ומקצועי. מרבית המדריכים שתפגשו באינטרנט, ינחו אתכם איך למצוא מתקין אמין. אנחנו לעומת זאת, שמחים להציג בפניכם 3 שיטות שונות שבאמצעותן תוכלו לזהות מתקינים לא אמינים. אם תרצו? חאפרים! קיבלתם הצעת מחיר על התקנת סורגים מאלומיניום ואתם מרגישים שמשהו לא כשורה? כנראה שהחושים שלכם לא מטעים אתכם – כך תדעו לזהות מתקינים שלא כדאי לעבוד איתם:

1."על עבודה כמו שלנו לא צריך בכלל אחריות"

האינטרס הברור של מתקיני הסורגים הלא אמינים הוא לא לתת לכם תעודת אחריות. כידוע, תעודת אחריות שומרת על קשר ביניכם ובין המתקין, כאשר המתקין מחוייב אליכם לאורך כל תקופת האחריות. למה שהוא ירצה לשמור אתכם על קשר אם הוא יכול שלא? תעודת אחריות היא תעודה שמגיע לכם לקבל, ובשום פנים ואופן לא מומלץ לוותר עליה במעמד התקנה של סורגים מאלומיניום. הודות לתעודה, אתם יכולים לקבל מענה במקרה בו הצבע מהסורגים מתקלף, כשהריתוך לא מספיק טוב, כשמנעול בסורגים המתקפלים התקלקל וכיוצא בזה. תוקף תעודת האחריות משתנה בין מתקין למתקין, כאשר תעודת אחריות ראויה היא של 3 שנים לפחות.

2.מחיר גבוה ולא פרופורציונאלי

כישראלים, סביר כי גם אתם מכירים היטב את "שיטת מצליח" – מנסים, מקסימום לא מצליחים. שיטת המצליח היא שיטה לפיה עובדים מתקיני סורגים במרכז לא אמינים, כאשר המטרה שלהם היא לגבות מכם סכום גבוה ככל הניתן. כצרכנים, קל יהיה לכם מאד להשוות מחירים באינטרנט, כאשר מטרתכם היא לברר מהו ממוצע המחירים הנחשב להגיוני בענף התקנת סורגים מאלומיניום. אתם מזהים כי המתקין מחפש להוסיף לכם תוספות לא נחוצות, מחיר ההתקנה ההתחלתי מאד גבוה והוא יותר מוכר לכם מאשר משרת אתכם? חפשו מתקין סורגים מאלומיניום קצת יותר אמין.

3."אין לנו למה לבוא לבדוק, בדוק מתאימים לכם סורגים מאלומיניום"

והדבר החמור ביותר שיכול לעשות מתקין הסורגים ולהסגיר עצמו כמאד לא אמין, הוא לא להגיע לבדוק את החלל לפני ההתקנה. כל מתקין, ללא יוצא מן הכלל, צריך להגיע אליכם על מנת לבדוק איזה פתרון סורגים הכי מתאים לכם (קבועים או מתקפלים), לקחת מידות ולבדוק את תנאי העבודה. לא אחת, יהיו המתקינים שיקבעו בשבילכם מה מתאים לכם, הכל כדי לעשות לעצמם חיים קלים יותר. ואתם? תדעו לזהות כי מדובר על חאפרים שלא באמת ראוים לעבוד אתכם. במקרים כאלו, כדאי לחתוך השיחה כבר בשלב זה, שכן קיצורי דרך שכאלו לבטח יאפיינו את המתקין גם בשלבים אחרים לאורך ההתקנה שלכם.

סורגים מאלומיניום ליציאה מהסלון

כידוע, סורגים מאלומיניום יכולים להיות קבועים או מתקפלים. בהתאם לצרכים שלכם ואופי החלל, יותאם לכם הפתרון האיכותי ביותר. לדוגמא: במידה אתם מעוניינים בסורגים שאמורים להגן על פתח הסלון/חצר שלכם, הסורגים המתקפלים יהיו אלו המתאימים ביותר. מדובר על סורגים הבנויים על מסילה, כאשר מנגנון הנעילה שלהם מבוסס על מנעול שאתם פותחים וסוגרים בהתאם לצרכים שלכם. היתרון של הסורגים המתקפלים הוא האפשרות שלכם ליהנות מפתח אידיאלי של אוויר וזרימה של אור כל עוד אתם נמצאים בבית.

בשעות הלילה כשאתם הולכים לישון או בשעות היום כשאתם לא נוכחים בבית, תוכלו לסגור את הסורגים וכך לחסום את דרכם של גנבים. סורגים מאלומיניום יכולים לשלב בתוכם גם אלמנטים דקורטיבים שיוסיפו טאץ' עיצובי לסלון שלכם. לפני התקנת הסורגים בתל אביב, התייעצו עם מתקין סורגים בתל אביב באשר לאפשרויות העיצוב השונות.

דלת לא מספיקה: שמרו על החנות שלכם עם סורגים מתקפלים

סורגים מאלומיניום המבוססים על מנגנון מתקפל, גם מתאימים לאלו מכם שברשותם בתי עסק – ממשרדים ועד חנויות. כידוע, מה שמגן על העסק שלכם הוא דלת, כאשר דלתות זכוכית (וגם דלתות חזקות יותר), קל יחסית לפרוץ. סורגים מאלומיניום מתקפלים מקשים על כנופיות הפורצים, זאת מאחר והם משתלבים על דלת הכניסה כשכבת הגנה נוספת השומרת על הציוד היקר לכם. שימו לב כי פריצה לעסק לא רק יכולה לגרום לכם לנזק ברכוש, אלא שהיא גם יכולה לגרום להפסד ימי עבודה, וחבל.

לפני שאתם בוחרים סורג: בקשו לראות תיק עבודות

אז איך תדעו גם אתם אילו סורגים מאלומיניום מתאימים לכם? הדרך הטובה ביותר היא להציץ בתיק העבודות של מתקין סורגים בחיפה שעתיד להתקין לכם את הסורגים. מטבע הדברים, אין עיצוב אחד אפשרי, אלא מניפה רחבה של דגמים ועיצובים. בהתאם לאופי המבנה ועיצובו, תוכלו לבחור את הסורגים המתאימים לכם ביותר! שימו לב: הסורגים אמנם משרתים אתכם פרקטית, אך הם גם יכולים להשפיע עיצובית.

מידע נוסף על סורגים מאלומיניום

img
סורגים מאלומיניום – הדרך שלכם לשמור על הבית

הסורגים מסתמנים כיום כפתרון מושלם עבורכם להגן גם מפני פריצות וגם מפני מעידות דרך החלון. אחת הדרכים הטובות ביותר היא התקנת סורגים מאלומיניום.

img
אחריות לסורגים מאלומיניום – מה מגיע לכם?

אז אחרי שהשוותם בין מתקינים שונים, בחרתם את סוג הסורגים החביב עליכם ואפילו קיבלתם מחיר טוב, אתם מוכנים להתקנת סורגים מאלומיניום.

img
ילדות יפה עם סורגים בגן הילדים

אין ספק כי אתם עובדים באחת העבודות המספקות ביותר: חינוך ילדים. דבר שיספק אתכם יותר, הוא ההגנה עליהם באמצעות סורגים מאלומיניום.