logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים ישריםסורגים ישרים מומלצים

סורגים > סורגים ישרים

הבחירות שלנו

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים ישרים

ישנם סוגים שונים של סורגים, כאשר אלו "הקלאסים" והמוכרים ביותר הם סורגים ישרים. כשמם כן הם – ישרים, כאשר הם מונחים בצורה מקבילה על החלון. בעוד ישנם אלו שנמנעים מלהתקין אותם מאחר והם יוצרים מעין תחושה של חסימה, ישנם אלו שדווקא מוצאים בהם כפתרון האידיאלי והיעיל ביותר גם מפני פריצות וגם מפני מעידות אפשריות.

בשונה מסורגים אחרים שניתן להשמיש גם כאלמנט עיצובי ולא רק פרקטי, סורגים ישרים הם סורגים שנטולים כל מימד עיצובי וצריך לקחת זאת בחשבון. מאחר והם נחשבים פשוטים מאד – גם בצורתם וגם באופן התקנתם, הם נחשבים לסורגים הזולים ביותר והנגישים ביותר. במילים אחרות? אינכם צריכים עוד להמר על תחושת הביטחון שלכם, אלא פשוט להבטיח אותה!

הסורגים הישרים: הכירו גם אתם!

סורגים ישרים הם סורגים שמותקנים על חלונות, כאשר הדגש הוא על הצמדתם אל החלון. הסורגים האלו מחזיקים ביתרון משמעותי בכל הקשור למניעת גניבות ונפילות, כך שאם אתם מעוניינים בפתרון כפול – סורגים אלו נמצאים כמתאימים ביותר.

מאחר והסורגים אינם כוללים בתוכם "בטן", הרי שמראש הילדים לא יכולים לשבת על הסורגים וכך מפחיתים את פוטנציאל הסכנה לאפס. דומה הדבר גם בכל הקשור למניעת פריצות: מאחר והסורגים צמודים אל החלון, פורצים לא יכולים לפלס דרכם דרך – זאת מאחר ואין מרווח אפשרי או נגישות אל תוך החלל הפרטי שלכם.

סורגים ישרים המותקנים על ידי מתקיני סורגים בצפון, נמצאים יעילים מאד גם עבור בתי עסקים: כך לדוגמא, בפתחי החלונות של משרדי עורך דין, פרסום, רואי חשבון וכיוצא בזה, ניתן לחסום את פתחי החלונות וכך למנוע פריצות. כידוע, בתי עסק מסתמנים כיעד חם בעקבות הרכוש הרב שיש בהם. עם התקנת סורגים לעומת זאת, ניתן להפחית את הסיכויים כי פריצה שכזו אכן תתממש. מתקיני סורגים מבצעים התקנות של סורגים ישרים לבתי עסק ולבתים פרטיים.

"האם כדאי להתקין סורגים ישרים בכל החלונות בבית?"

מדובר על שאלה מצוינת שחשוב להשיב עליה במלוא הרצינות. אחת הטעויות המשמעותיות שאנשים עושים, היא להתקין סורגים בדרום בכל החלונות בבית. לכאורה, מדובר על הפתרון היעיל והחכם ביותר. עם זאת, בעת שמתקינים סורגים בכל החלונות, הרי שיוצרים בעיה מסוג אחר. אין לדעת מתי ואם יצוץ מקרה חירום בבית כדוגמת שריפה. לכן, חשוב מאד שיהיה פתח אחד שיוגדר כפתח חירום.

פתח שכזה צריך להיות נגיש לכם ולאפשר לכם לצאת בקלות מהדירה בשעת חירום. לדוגמא: אם תשאירו פתח בחלון האמבט, סביר כי לא תצליחו להימלט דרכו, תוך שהיציאה היא לחוץ מבלי שיש לכם לאן להימלט. ההמלצה היא להתייעץ עם מתקין סורגים ישרים רגע לפני ההתקנה.

"הסורגים הורסים את נראות הבית, בגלל זה אנחנו לא מתקינים אותם"

האימרה הזו דומה לאימרה כי לא תרצו להתקין דלת בפתח הבית כי הוא חוסמת לכם את הכניסה. סורגים ישרים הם לא באמת שאלה, אלא שהם סימן קריאה! כשם שהחלונות מכניסים לכם אור אל תוך הבית, הם גם יכולים להיות פתח ללא מעט בעיות – ממעידות דרך החלון ועד פריצות של גנבים. נסו בעצמכם לחשוב – מה חשוב יותר? מובן כי הבטיחות שלכם ושל ילדכם ניצבת בראש. במידה תרצו להשמיש את הסורגים גם כאלמנט עיצובי, תוכלו לבחור בסוג אחר של סורגים, או פשוט לצבוע את אלו הישרים. לוותר על סורגים? בשום פנים ואופן לא כדאי.

כל מתקין סורגים בירושלים, ימליץ לכם תחילה להעניק חשיבות עליונה לנושא הבטיחות, ורק לאחר מכן לבדוק איך ניתן להפוך את הסורגים ליותר דקורטיבים (בין היתר באמצעות צביעתם בחומרים מתאימים).

משקיעים בדירת השקעה בתל אביב ? התקנת סורגים!

כמשקיעי נדל"ן, אתם חושבים דרך קבע היכן הכי כדאי להשקיע, איזו השקעה תניב לכם יותר וכיוצא בזה. מה שרבים לא חושבים עליו הוא על התקנה של סורגים ישרים על ידי מתקיני סורגים בתל אביב. כיום, לדיירים הפוטנציאלים ישנן המון דרישות, כאשר הם לא מוכנים לוותר על תנאי הסף שלהם. אחת מהדרישות הבסיסיות ביותר של הדיירים היא סורגים המותקנים בדירה. כשאתם מתקינים סורגים, אתם מעלים משמעותית את הסיכוי כי תצליחו למצוא דיירים במהרה לדירה שלכם. מדובר על התקנה חד פעמית שתייצר אצלכם שקט נפשי, ובעיקר דיירים מרוצים.

"הסורגים הישרים לא נחשבים מדי מיושנים?"

חשוב לזכור: הסורגים הם לא טרנד, להיט זמני או בשורה עיצובית. מטרת הסורגים היא לשמור על ביטחונכם. לדבר על הסורגים במונחים של "ישנים" או "עדכניים" זו טעות. המבחן היחיד בו אתם צריכים להעמיד את הסורגים הוא במבחן התוצאה: האם הם אכן שומרים עליכם? והתשובה היא חיובית. כל עוד הסורגים מפחיתים את סיכויי הפריצה אליכם וכל עוד הם שומרים עליכם מפני מעידות – הרי שהם ממלאים את התפקיד שלהם על הצד הטוב ביותר!

אל תשכחו לרגע: סורגים ישרים עם עמידות בפני חלודה

לא תמיד יודעים מה לדרוש ממתקין הסורגים, אך אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדאוג לגלוון איכותי. מצד אחד, מדובר על הוצאה כספית נוספת שעליכם להשקיע. מצד שני – לא באמת תרצו לראות את הסורגים שלכם מחלידים כעבור זמן קצר. במקרים של חלודה, תצטרכו או לצבוע את הסורגים, או להחליפם במידה והם הגיעו למצב מתקדם של בלאי. לכן, כדאי להשקיע מראש בגלוון איכותי.

"הסורגים יכולים פתאום ליפול?"

הסיוט הגדול ביותר של כולם הוא המחשבה על סורגים בחיפה שיפלו ממקומם. כל עוד אתם עובדים אל מול מתקין סורגים מקצועי ואמין, הרי שאתם יכולים לשלול כל חשש. מה שמשפיע על חוזק הסורגים הוא כמובן הריתוך, כאשר ריתוך איכותי יבטיח כי הם לא יגיעו למצב של בלאי, שחיקה וכך יחלשו. מתקינים מנוסים מודעים היטב לסוגיית הריתוך והם משיקעים בה היטב.

לפני התקנת סורגים בחיפה, אל תתביישו לדרוש לדעת מהו הניסיון של המתקין, האם הוא מתמחה בהתקנה של סורגים ישרים, האם הוא שירת לקוחות גדולים וכיוצא בזה. הדרך אל השקט הנפשי שלכם מתחילה עם בדיקות מקדימות על המתקין שמגיע לבצע אצלכם התקנת סורגים בקריות.

התקנה עם מתקין מקצועי – חובה!

תוכלו המון פעמים לתת צ'אנס לאנשי מקצוע בתחילת דרכם, אך לא כשזה מגיע לבטיחות שלכם. התקנת סורגים ישרים חייבת להתבצע אך ורק עם מתקין בעל ניסיון. מעבר לכך שהניסיון של המתקין מאפשר לכם להציץ בתיק העבודות שלו ולהתרשם מאיכות ההתקנות, הרי שהניסיון גם לימד אותו והפך אותו למקצועי בתחומו. הניסיון של המתקין מאפשר לו להמליץ לכם באשר לסוג הסורגים המתאים לכם ביותר, לבצע עבודה איכותית ולעמוד בזמנים אליהם הוא התחייב.

סורגים לא צריכים לעלות לכם ביוקר!

אם גם אתם חשבתם כי תצטרכו לקחת הלוואה בכדי להתקין סורגים ישרים, דעו כי אין כך הדבר! סורגים במרכז, ובפרט סורגים ישרים, מוצעים לכם גם במחירים נגישים על ידי מתקיני הסורגים האמינים והמקצועים. תוכלו לבצע השוואת מחירים קצרה ומהירה בכדי להבין מהו ממוצע המחירים הנדרש בענף הסורגים. דרך המחיר אתם יכולים לגלות המון על המתקין – עד כמה הוא שירותי והוגן. כל שנותר לכם הוא להכין את החלונות שלכם להתקנה איכותית!

מידע נוסף על סורגים ישרים

img
נעים להכיר: מתקין סורגים ישרים שיגיע אליכם דרכנו!

החלטתם להתקין בבית או במשרד שלכם סורגים ישרים? על מנת ליהנות מתוצרים מושלמים שיגנו עליכם בדמות סורגים חזקים ובטוחים, עליכם לתת אמון במתקין הסורגים שלכם.

img
משקיעים בסורגים? השקיעו בדבר נוסף וחשוב

רגע לפני שאתם משקיעים בהתקנת סורגים ישרים דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: השקעתם המון כסף וזמן על התקנתם בבית או בבית העסק אך בהמשך גיליתם שהם נהרסו.

img
גרים בקומה שישית? גם אתם צריכים סורגים ישרים!

אחד המיתוסים הנפוצים ביותר בקשר לסורגים ישרים, הוא שרק דיירים המתגוררים בקומות קרקע או בקומה ראשונה, צריכים להתקינם. כידוע, המיתוסים חיים בעולם נפרד, ואילו המציאות מספרת סיפור אחר לגמרי.