logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים בתל אביבמתקיני סורגים מומלצים בתל אביב

סורגים > מחוז תל אביב

מידע על סורגים בתל אביב

אתם רואים אותם בכל מקום, הם מעניקים הגנה וראש שקט והם רלוונטים לבתי עסק ולפרטיים: הסורגים. ההתקנה הבאה של סורגים בתל אביב יכולה להיות ההתקנה אצלכם! כל מה שאתם צריכים הוא לקבוע איזה סוג סורגים תרצו – מברזל, דרך אלומיניום ועד הסורגים השקופים. למרות שלא באמת צריך להוסיף מילה על יעילות הסורגים, לפניכם מדריך מקוצר שיעניק לכם מידע באשר לסוגי הסורגים השונים, אפשרויות ההתקנה ומדוע הסורגים מרתיעים בצורה טובה כל כך?

סורגי בטן – יש דבר כזה?

בהחלט! אמנם לא מדובר על "בטן", אלא על כינוי שניתן לסורגים על מנת לאפיין אותם ולהסביר את התכונות שלהם. על מנת להבין מהם סורגי הבטן, צריך להכיר תחילה את סוג הסורגים הראשון - סורגים ישרים. סורגים אלו מותקנים בצורה מקבילה אל החלון, כך שמדובר על מעין תוספת שחוצצת בין החלון ובין המרחב שבחוץ. סורגים אלו יעילים מאד מפני פריצות ומעידות גם יחד, והם מסתמנים המון פעמים כאופציה המומלצת ביותר על ידי מתקיני הסורגים.

מנגד, סורגי הבטן הם סורגים שיש להם מעין חלק מעוגל ו"שמן", מה שמאפשר להניח בהם חפצי נוי, עציצים, כדורים וכיוצא בזה. ישנם אלו המכנים את הסורגים האלו כ"סורגים עם מדף". על כל פנים, סורגים בתל אביב כוללים בתוכם גם את הסוג הזה, שמומלץ בעיקר לחללים כמו מטבח. עם זאת, לחללים כדוגמת חדרי השינה או חדרי הילדים, מומלץ לרוב על אלו הישרים.

היתרון של סורגי בטן הוא האפשרות ליהנות מאפקט של מרחב, אזור מרווח יותר ונעים יותר. כמו כן, הסורגים הישרים במידה רבים יוצרים מעין חסימה, בעוד אלו נותנים את התחושה של אזור פתוח. ומה באשר לגודלה של "הבטן"? אתם רשאים לבחור את הגודל החביב עליכם בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם.

הסורגים: פתרון פרקטי שמייצר הרתעה:

אז האם התקנת סורגים בתל אביב אכן יכולה לייצר הרתעה? התשובה היא חד משמעית, והיא כן. מובן כשמש כי כנופיית פורצים שתגיע לשכונת מגורים, תעדיף לנסות ולפרוץ בית ללא סורגים מאשר בית עם סורגים. החשש הגדול ביותר של אנשים הגרים בבית פרטי ללא סורגים, הוא שהם ישכחו לנעול היטב את החלונות. כל עוד מותקנים סורגים בתל אביב על החלונות, אפשר להשאיר אותם פתוחים ללא כל חשש.
קשה לחשוב על פורצים שינסו לפרוץ בית עם סורגים. גם אם הם מחזיקים בטכניקות מתקדמות ויודעים כביכול איך לפרק את הסורגים, הרי שנדרש זמן רב לעשות זאת. לכן, בעת שגם אתם בוחרים להתקין סורגים בתל אביב, את בוחרים באלמנט הרתעה איכותי ויעיל.

גם כשאתם לא בבית, אתם שומרים על ילדכם:

ישנם לא מעט ילדים בעיר תל אביב שלאחר בית הספר, מגיעים אל ביתם ושוהים בו מספר שעות עד לחזרת ההורים. כהורים, אתם רוצים להבטיח סביבה כמה שיותר בטוחה לילדכם. אז אמנם לא תוכלו להיות עם הילדים פיסית בבית בכל שעה ושעה, אך בהחלט תוכלו להיות שקטים כי הם מוגנים. עם התקנת סורגים מאלומיניום או סורגים מברזל, הילדים שלכם מוגנים בתוך החלל המגן ביותר – הבית. כל הורה חושש כי הסקרנות של הילדים תוביל אותם אל חלון המרפסת או חלון חדרם, אך בעת שמתקינים סורגים אתם יכולים להיות שקטים.

שימו לב כי ישנם תקנים שונים באשר לסורגים המיועדים למניעת גניבות וסורגים המיועדים למניעת פריצות. לכן, אם אכן החלטתם כי מטרת העל של התקנת סורגים בתל אביב היא מניעת נפילות ילדים, חשוב לציין זאת בפני המתקין שידע להתאים לכם פרופיל ועובי מתאים לסורג. אין כל סיבה להמר על בטיחות הילדים בעת שניתן לדבוק בטיפול מנע איכותי, ממוקד ומוכח.

באיזה צבע כדאי לצבוע את הסורגים שלכם?

כל עוד תבחרו להתקין סורגים שקופים, הרי שאין כל חשיבות לשאלה באיזה צבע לצבוע את הסורגים. עם זאת, במידה והחלטתם להתקין סורגים אחרים, הרי ששאלת הצבע הופכת מאד רלוונטית. אז באיזה צבע כדאי לצבוע את הסורגים שלכם? אמנם לא ניתן להכריע בדבר צבע אחד, אך בהחלט שישנם קווים מנחים שיכולים להדריך אתכם:

  • במידה ואתם גרים בבית משותף, הגיעו להחלטה עם יתר הדיירים לגבי צבע אחיד

  • אם אתם מתקינים סורגים בתל אביב במשרד, היצמדו לצבעי המותג שלכם

  • צרו הרמוניה בין אופי המבנה ובין צבע הסורגים

באילו צבעים לא כדאי לבחור? אם לדוגמא המבנה בצבע לבן, הרי שתהיה זו טעות לצבוע סורגים בצבע שחור. כך, אתם מבליטים אותם והופכים אותם לאלמנט שניכר לעין. אלו מכם שרוצים להסוות אותם, צריכים לבחור בצבע בהיר שיתמזג עם המבנה הקיים ולא יתעלה עליו עיצובית.

סורגים לבית העסק - סורג מתקפל:

מתי המענה עבורכם יהיה סורגים מתקפלים? ראשית, בעת שיש ברשותכם חנויות. כידוע, חנויות במרכזי קניות סגורים ופתוחים גם יחד, סובלות לא אחת מפריצות או נסיונות פריצה. כל עוד דלת החנות אינה מוגנת ומשולבת עם סורגים, הרי שמלאכת הפריצה קלה למדי. לכן, כדאי מאד להתקין סורגים בתל אביב מסוג מתקפלים שיהיו מעין שכבת הגנה נוספת.

בשונה מסורגים קבועים שאותם לא ניתן להזיז או לפתוח, הסורגים המתקפלים משמישים עצמם כסורגים על פי הדרישה שלכם. כך, בשעות הפעילות של החנות הסורגים יהיו מקופלים, ועם סגירת החנות יהיה ניתן להשמיש אותם שוב וכך להפחית משמעותית את סיכויי הפריצה אל בית העסק.

טיפים לבחירת מתקין סורגים מומלץ:

אז איך בוחרים מתקין שיבצע עבורכם התקנה של סורגים מעוצבים?

1.התקנת סורגים בתל אביב צריכה להתבצע על ידי מתקין עם ניסיון רב

2.דרשו לראות המלצות של לקוחות מרוצים

3.בקשו הסכם עבודה עם תאריך תחילה ותאריך סיום משוערים

4.עבדו רק עם מתקינים המציעים מחירים הוגנים

5.האם הזמינות של מתקין סורגים בתל אביב גבוהה?

סורגים נגד פריצות ונפילות – אז מה ההבדל ביניהם?

התקנת סורגים מברזל היא התקנה שמתאימה עצמה אליכם! לכן, חשוב מאד שתגדירו בפני המתקין את הצרכים והמטרות שלכם. אנשים שמתגוררים בקומה 12 כנראה שירצו להתקין סורגים המיועדים יותר למניעת נפילות מאשר לפריצות, ואילו אנשים המתגוררים בבית צמוד קרקע יעדיפו סורגים למניעת פריצות.

חשוב לציין זאת בפני המתקין משום שהסורגים מגיעים בעובי שונה ופרופילים שונים. הסורגים המיועדים למניעת נפילות מגיעים בעובי קטן יותר בהשוואה לאלו המיועדים לנגד פריצות. במידה ואתם מעוניינים בסורגים המשרתים את 2 המטרות, בקשו ממתקין סורגים בתל אביב פתרון איכותי שיענה על הצרכים שלכם.

התקנה עצמאית של סורגים אפשרית?

בעידן המודרני של היום קל מאד להגיע למדריכים מצולמים או כתובים באינטרנט. למעשה, תוכלו למצוא די בקלות מדריך שינחה אתכם איך להתקין סורגים בבית לבד. האם כדאי לעשות זאת? חד משמעית, לא! התקנת סורגים בתל אביב חייבת להתבצע על ידי מתקין מוסמך, מיומן ובעל ניסיון עשיר. אל תשכחו לרגע כי מטרת התקנת הסורגים היא למנף את תחושת הביטחון שלכם ולמנוע סיכויי פריצה ומעידה. בעת שתתקינו את הסורגים שלא כנדרש, הם יכולים להיתלש מהקיר והאפקט היעיל שלהם לא יהיה רלוונטי

מידע נוסף על סורגים בתל אביב