logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים שקופים בקריות

סורגים > מחוז קריות

מידע על סורגים שקופים בקריות

"סורגים ישראל" מזמינים אתכם ליהנות ממניפה רחבה של אפשרויות להתקנת סורגים בבית הפרטי ובבית העסק

אם יש דבר שחשוב לכם להרגיש דרך קבע ולא להתפשר עליו לעולם, הרי שהוא הבטיחות שלכם ותחושת ההגנה שלכם ושל הקרובים אליכם. כשם שאתם מתקינים דלת חזקה בבית או בדירה שלכם, התוחמת בין החלל השייך אך ורק לכם ובין החלל הציבורי, דומה הדבר עם הסורגים cהמאפשרים לכם ליהנות מתחושת ביטחון אידיאלית, ועם הידיעה כי אתם מוגנים מפריצות, אך לא רק.

תוחמים בין החלל הפרטי לציבורי

הפרטיות שלכם וההגנה שלכם מסתמנת לא אחת כמטרת העל. בעולם אוטופי נהנים בני האדם ממוסר המנחה את כולם, אך בפועל עדיין ישנם אלו שחווים פריצות אל בתיהם – גם בתים פרטיים וגם דירות בבנייני מגורים. במקום להגיע למצב שבו אתם צריכים להתמודד עם מצב של פריצה שגורם לערעור תחושת הבטיחון שלכם ובמקרים רבים אף לאובדן רכוש היקר ללבכם, אפשר פשוט לעשות טיפול מנע: התקנת סורגים קריות איכותית ומקצועית עם "סורגים ישראל".

התקנת סורגים סורגים שקופים למעשה מאפשרת לכם ליצור תחימה ברורה בין החלל הציבורי ובין החלל הפרטי השייך רק לכם. התקנת הסורגים עם "סורגים ישראל" מתבצעת תחת התקנים המחמירים ביותר, ואתם זוכים להגנה אידיאלית במרחב השייך רק לכם. לא נותנים לדבר לערער לכם את הביטחון ושומרים על חלקת האלוהים שלכם כשייכת רק לכם.

איך הסורגים שומרים על הילדים שלכם?

הסורגים מסייעים לכם רבות בכל הקשור להגנה מפני פריצות, אך לא רק. רבים אלו המעוניינים להתקין את הסורגים הסורגים שקופים בביתם דווקא בגלל הילדים שלהם. אין דבר קסום יותר מסקרנות של ילד, אך כשזה מגיע אל בטחונם, הרי שחשוב להעניק תשומת לב גדולה ולדאוג לשלומם. ילדים רבים מסתקרנים מקולות שהם שומעים או מקרני השמש המאירות את החלון, וכך מוציאים את ראשם על מנת לשמוע או לראות את המתרחש. לא אחת נשמעו מקרים מצערים בהם ילדים מעדו דרך החלון בתום לבם. על מנת למנוע מקרים שכאלו ולשמור על ילדכם בריאים ושלמים, התקינו סורגים של "סורגים ישראל". עם התקנת הסורגים יוכלו ילדכם ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון, אך עם מקדם בטיחות איכותי שישמור עליהם בכל עת.

בטיחות לא צריכה לבוא על חשבון הנראות

המטרה הברורה לשמה מתקינים את הסורגים של "סורגים ישראל" בבית או בעסק שלכם היא בעקבות רצונכם להבטיח סביבה בטוחה ומוגנת לכם ולשוהים בחלל המדובר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהיום, יותר מתמיד, בטיחות ללא פשרות לא צריכה לבוא על חשבון נראות מרהיבה. הסורגים הסורגים שקופים הזמינים לכם כיום יכולים להפוך את הבית הפרטי שלכם לפנינה מנצנצת בלב שכונת המגורים שלכם. אם פעם הסורגים היו מגיעים בפורמט אחיד שמטרתו פונקציונאלית בלבד, הרי שכיום אתם יכולים לזכות בשלל סורגים דקורטיביים קריות שונים, עיצובים שונים וצבעים שונים, כך שממנפים את הפאן הבטיחותי גם לכזה עיצובי.

שימוש לבתים פרטיים ודירות בבניינים

אחת השאלות הפופולאריות היא האם הסורגים סורגים שקופים מיועדים לבתים פרטיים או לבתי מגורים. חשבו שתדעו כי הסורגים מתאימים ונמצאו יעילים גם לדירות בבניינים ובעיקר לבתים פרטיים. לצערנו, תופעת הפריצות היא תופעה הנתפסת כעל זמנית ולא יודעים נחת או הפוגה ממנה. בעוד תוכלו לשחק ברולטה רוסית ולהמר על ביטחונכם האישי, תוכלו לעשות זאת גם אחרת עם "סורגים ישראל". אומנם לפורצים יש גישה קלה יותר אל עבר הבתים הפרטיים מאחר ואלו לא מצריכים לוגיסטיקה סבוכה או טיפוס אל עבר מרפסות, אך זיכרו כי מתבצעות גם פריצות לדירות בקומות גבוהות בבנייני מגורים משותפים. השאירו את הפורצים מחוץ לדלת עוד היום עם "סורגים ישראל".

גורם הרתעה, תחושת ביטחון

מעבר לכך שהסורגים סורגים שקופים אכן מפחיתים משמעותית את הסיכוי לפריצות בעקבות הפונקציונאליות הרבה שלהם ואי היכולת לחדור אל המרחב הפרטי שלכם, הרי שהם גם משמשים כגורם מרתיע. באם מגיעים פורצים לשכונה, הרי שהם יחפשו אחרי הטרף הקל, ולא אחרי זה הסבוך. עבודות הפריצות אורכות כשניות עד דקות בודדות, כך שבית עם סורגים מוריד משמעותית את הסיכוי שהפורצים יתמקדו דווקא בנכס שלכם. על כן, אפשר לסמן אותם ככאלו המייצרים הרתעה ומרחיקים את אלו שצו המצפון לא מנחה אותם מהשטח הפרטי שלכם. "סורגים ישראל", כאן בשבילכם

מידע נוסף על סורגים שקופים בקריות

img
כמה יעלה לכם להתקין סורגים בקריות?

השאלה האם יש צורך בהתקנת סורגים בקריות כמעט ואיננה רלוונטית. המציאות לא באמת משאירה ברירה, וכך עסקים ופרטיים גם יחד בוחרים להתקין סורגים. השאלה העיקרית היא כמה זה יעלה ?

img
להתקין סורגים לבד? כדאי לוותר על התענוג

מעוניינים להתקין סורגים בקריות? גם אתם, כמו עוד המון בעלי עסקים ואנשים פרטיים, רוצים להבטיח שאף ניסיון של פורץ לא יוכתר כהצלחה. האם כדאי הלתקין אותם לבד ?

img
האם הסורגים באמת מצליחים לייצר הרתעה?

התקנת סורגים בקריות אמנם לא יכולה למנוע את הגעתם של הפורצים, אך היא בהחלט יכולה להשאיר אותם בחוץ! האם הסורגים יגרמו להרתעה בקרב פורצים ?