logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים בצפוןמתקיני סורגים מומלצים בצפון

סורגים > מחוז צפון

המומלצים שלנו במחוז צפון

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים בצפון

גם אתם מתלבטים האם להתקין סורגים מברזל, סורגים קבועים או שקופים? דעו כי אתם לא לבד. בעבר, הוצע סוג אחד בלבד של סורגים, אך כיום – ניתן ליהנות משלל אפשרויות ופתרונות מתקדמים. אז לרצות סורגים מעוצבים זו כבר לא חמדנות, ולפניכם כל המידע שאתם צריכים באשר להתקנת סורגים בצפון. בשונה מפתרונות מיגון ואבטחה אחרים שתלויים בטכנלוגיות מתקדמות וחיבור זמין לחשמל, הסורגים מאפשרים לכם ליהנות מפתרון קבוע המייצר הרתעה מצד אחד, ושמירה על ילדכם שחלילה לא ימעדו מצד שני.

סורגים בצפון: הסורגים השקופים!

הבשורה המתקדמת ביותר בענף הסורגים היא ללא כל ספק הבשורה של סורגים שקופים. אין כל ספק כי דעת הקהל נשמעה היטב, וכך היה מי שהרים את הכפפה והביא לעולם את אותם סורגים שלא נראים לעין. כידוע, ישנם אלו שחששו מאד להתקין סורגים בצפון, כאשר החשש הגדול היה הפגיעה האפשרית בחזות המבנה. גם אם תתקינו סורגים "רגילים", דעו כי המרחק מכאן ועד פגיעה בחזות הבית, רחוק.
עם זאת, הסורגים השקופים מחזיקים ביתרונות בולטים שלסורגים אחרים אין, כך שאם גם אתם מתעניינים בימים אלו לגבי האפשרות של התקנת סורגים בצפון, דעו לקראת מה אתם הולכים:

 • הסורגים השקופים כמעט ולא מורגשים – לא בתוך הבית ולא מחוצה לו

 • כניסת האור אל החלל היא מיטבית!

 • האלמנט הבטיחותי נשמר תוך שהוא מרתיע גנבים

 • הסורגים עשויים מחומרים חזקים ועמידים

 • אין צורך בתחזוק מסוג צביעת הסורגים

 • התחזוק היחיד: ניקיון בסיסי שלהם

סורגים לגני ילדים: שומרים על הילדים ועל ציוד הגן:

המון פעמים שמם של סורגים בצפון עולה בעיקר בהקשרים של בתי עסק, משרדים ובתים פרטיים. עם זאת, חשוב לזכור כי הסורגים מעניקים מענה גם בכל הקשור לביטחות הילדים עם מניעת נפילות מהחלונות. לכן, התקנת סורגים בצפון רלוונטית גם עבור גני ילדים, בתי ספר ויתר המוסדות והמתנ"סים. איך הסורגים מסייעים?
ראשית, לא ניתן באמת לעשות משהו כנגד הסקרנות של הילדים. הם בוחנים גבולות, הולכים על הקצה ומנסים לבחון דווקא את מה שלא מקובל ואסור. בבתי ספר לדוגמא שבהם מספר קומות, חשוב מאד להתקין סורגים בצפון. לעתים, הילדים לא צריכים לשבת על החלון בכדי למעוד, אלא מספיק קול חשוד שיסקרן אותם, הם יתקרבו אל החלון, יטפסו מעד וימעדו. הסורגים כאמור, מונעים כל סיכוי של מעידה דרך החלון – מה שגם מונע תאונות מצערות ומיותרות.
בנוסף, אם לוקחים לדוגמא את גני הילדים, הרי שהם הפכו למטרה ברורה ושקופה מצד כנופיות הגנבים. הסיבה? בגנים אלו ציוד רב ויקר ערך שגנבים היו שמחים לשים עליו את ידם. הסורגים בגני הילדים – גם בשער הכניסה וגם בחלונות לגן, מפחיתים את הסיכוי כי גם במקרה של כניסת הגנבים אל השטח הפרטי, הם לא יצליחו להיכנס לגן ולגנוב. בגני ילדים ובתי ספר, יש לבחור בפתרון משולב עם התקנת סורגים בצפון: התקנה של סורגים קבועים ונפתחים.

סורגים מתקפלים לחנויות במרכז המסחרי:

סורגים בצפון יכולים להיות גם סורגים מתקפלים – מתי הם אלו המתאימים ביותר? סורג מתקפל הוא סורג שנפתח מצד לצד והוא מתפקד כמעין שער כניסה. בשונה משער שלרוב הוא קבוע, הסורגים המתקפלים מאפשרים לכם להשמיש אותם בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. לדוגמא: בעל חנות תכשיטים המעוניין להתקין סורגים על דלת הכניסה.
כל עוד חנות התכשיטים נמצאת בשעות הפעילות שלה, הרי שהסורג המתקפל לא יפריע לכניסת הלקוחות. מדובר על הזזה מצד אל צד שאינה דורשת הפעלת כוח. עם סיום שעות הפעילות, יוכל בעל החנות להחזיר את הסורג המתקפל וכך להגן על הרכוש שבחנות. כידוע, חנויות תכשיטים (כמו עוד הרבה חנויות אחרות), נפלו לא אחת קורבן לפריצות. קל מאד לפרוץ דלת זכוכית, אך קשה מאד לחדור אותה עם שילוב של סורגים בצפון.

מתי סורגים קבועים מתאימים לבית העסק שלכם?

מנגד, מתי מתקין של סורגים בצפון ימליץ לכם דווקא על סורגים קבועים? כל עוד יש לכם חלונות בבית העסק, יומלץ לכם על פתרונות קבועים. אין כל סיבה שבחלונות שבתוך המשרד יהיו סורגים מתקפלים, תוך שחשוב להבין כי מרבית הפריצות מתרחשות דרך החלונות. סורגים קבועים אינם באים בחשבון בפתחים גדולים כמו דלת הכניסה הראשית, יציאה לחצר או מרפסת וכיוצא בזה.

סורגים נפתחים: פתרון אידיאלי לחצר הבית:

אז איך נראה מערך אבטחה איכותי של סורגים בצפון בבית שלכם?

 • בחלונות בחדרי השינה והילדים – סורגים קבועים

 • בפתח המרפסת או החצר – סורגים מתקפלים

 • בחלון המטבח - סורגי בטן

האם כדאי להשקיע בסורגים בבית? בהחלט! המון פעמים ישנה נטייה לדחות את התקנת הסורגים באמונה כי "כבר יהיה בסדר". במקרה בו אכן יפרצו לכם את הבית, אתם עלולים למצוא עצמכם עם נזק רב, רכוש שנגנב ותחושת ביטחון שמתערערת. חיסכו מעצמכם את התחושות הלא נעימות, והתקינו סורגים!

סורגים בצפון גם בדירות השקעה:

בישראל כיום ישנם לא מעט משקיעי נדל"ן שבוחרים לרכוש נכסים ולהשכיר אותם. במידה ואתם משכירים נכס פרטי או דירה בקומות ראשונות בבניין מגורים, דעו כי התקנת סורגים בצפון היא כמעט בגדר חובה. גל הפריצות ממשיך לתפוס כותרות, ותחושת הביטחון האישי של הדיירים מסתמנת כמטרת על שלא ניתן להתפשר עליה. בעת שתתקינו סורגים בבית שלכם, אתם ממנפים את הסיכוי כי תצליחו למצוא דיירים מהר יותר.

היתרון הבולט של הסורגים הישרים:

לכל סורג יש את המאפיינים הייחודים לו. כשמדברים על סורגים ישרים, מדברים בעיקר על בטיחות יוצאת דופן. סורגים אלו – כשמם כן הם: ישרים. מאחר והם ישרים, קשה מאד להישען עליהם בתוך הבית, וקשה מאד לחדור דרכם אל תוך הבית. כלומר, מדובר על פתרון איכותי שמצד אחד שומר על הילדים שלכם בבית, ומצד שני מונע מגנבים להיכנס אליכם.
בשונה מסורגי בטן לדוגמא שמכילים מעין בטן שיכולה לעודד ישיבה על הסורגים, הסורגים האלו לא מאפשרים את הפריבילגיה וכך הם הופכים ביטחותיים יותר. על כל פנים, התקנת סורגים בצפון מומלצת רק לאחר התייעצות עם מתקיני סורגים ממולצים ואמינים.

באיזה צבע כדאי לצבוע את הסורגים?

מדובר על השאלה שמעסיקה יותר מכל את אלו המעוניינים בהתקנה של סורגים בצפון. התשובה כמובן אינה קבועה, והיא משתנה בהתאם לכמה פרטמרים:

 • האם מדובר על סורגים בבית פרטי או בבניין מגורים

 • האם מדובר על סורגים בצפון בבית העסק

 • האם רוצים קו נייטרלי או עיצובי וכן הלאה

לדוגמא, במידה ומדובר על סורגים מאלומיניום שמתקינים בבניין מגורים, הרי שכדאי בהחלט להתחשב בצבע הבניין וגם בצבע של יתר הסורגים שכבר מותקנים בו. לרוב, מתקבלת החלטה פה אחד על ידי ועד הבית באשר לצבע הסורגים שיהיה בבניין לטובת שמירה על אחידות.
מנגד, אם אתם מתקינים סורגים בצפון בבית הפרטי שלכם, הרי שאתם חופשיים לבחור כל צבע העולה על דעתכם. שימו לב כי אתם בוחרים בצבע שהולם את אופי הבית (מודרני, כפרי ועוד...), וכי הצבע שנבחר מתמזג הרמונית עם יתר האלמנטים העיצוביים. בחירת הצבע כאמור אינה קריטית, שכן אתם יכולים לצבוע את הסורגים מעת לעת על פי בחירתכם.

מידע נוסף על סורגים בצפון