logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים מעוצבים במרכז

סורגים > מחוז מרכז

מידע על סורגים מעוצבים במרכז

"סורגים ישראל" מזמינים אתכם ליהנות ממניפה רחבה של אפשרויות להתקנת סורגים בבית הפרטי ובבית העסק

אם יש דבר שחשוב לכם להרגיש דרך קבע ולא להתפשר עליו לעולם, הרי שהוא הבטיחות שלכם ותחושת ההגנה שלכם ושל הקרובים אליכם. כשם שאתם מתקינים דלת חזקה בבית או בדירה שלכם, התוחמת בין החלל השייך אך ורק לכם ובין החלל הציבורי, דומה הדבר עם הסורגים cהמאפשרים לכם ליהנות מתחושת ביטחון אידיאלית, ועם הידיעה כי אתם מוגנים מפריצות, אך לא רק.

תוחמים בין החלל הפרטי לציבורי

הפרטיות שלכם וההגנה שלכם מסתמנת לא אחת כמטרת העל. בעולם אוטופי נהנים בני האדם ממוסר המנחה את כולם, אך בפועל עדיין ישנם אלו שחווים פריצות אל בתיהם – גם בתים פרטיים וגם דירות בבנייני מגורים. במקום להגיע למצב שבו אתם צריכים להתמודד עם מצב של פריצה שגורם לערעור תחושת הבטיחון שלכם ובמקרים רבים אף לאובדן רכוש היקר ללבכם, אפשר פשוט לעשות טיפול מנע: התקנת סורגים מרכז איכותית ומקצועית עם "סורגים ישראל".

התקנת סורגים סורגים מעוצבים למעשה מאפשרת לכם ליצור תחימה ברורה בין החלל הציבורי ובין החלל הפרטי השייך רק לכם. התקנת הסורגים עם "סורגים ישראל" מתבצעת תחת התקנים המחמירים ביותר, ואתם זוכים להגנה אידיאלית במרחב השייך רק לכם. לא נותנים לדבר לערער לכם את הביטחון ושומרים על חלקת האלוהים שלכם כשייכת רק לכם.

איך הסורגים שומרים על הילדים שלכם?

הסורגים מסייעים לכם רבות בכל הקשור להגנה מפני פריצות, אך לא רק. רבים אלו המעוניינים להתקין את הסורגים הסורגים מעוצבים בביתם דווקא בגלל הילדים שלהם. אין דבר קסום יותר מסקרנות של ילד, אך כשזה מגיע אל בטחונם, הרי שחשוב להעניק תשומת לב גדולה ולדאוג לשלומם. ילדים רבים מסתקרנים מקולות שהם שומעים או מקרני השמש המאירות את החלון, וכך מוציאים את ראשם על מנת לשמוע או לראות את המתרחש. לא אחת נשמעו מקרים מצערים בהם ילדים מעדו דרך החלון בתום לבם. על מנת למנוע מקרים שכאלו ולשמור על ילדכם בריאים ושלמים, התקינו סורגים של "סורגים ישראל". עם התקנת הסורגים יוכלו ילדכם ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון, אך עם מקדם בטיחות איכותי שישמור עליהם בכל עת.

בטיחות לא צריכה לבוא על חשבון הנראות

המטרה הברורה לשמה מתקינים את הסורגים של "סורגים ישראל" בבית או בעסק שלכם היא בעקבות רצונכם להבטיח סביבה בטוחה ומוגנת לכם ולשוהים בחלל המדובר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהיום, יותר מתמיד, בטיחות ללא פשרות לא צריכה לבוא על חשבון נראות מרהיבה. הסורגים הסורגים מעוצבים הזמינים לכם כיום יכולים להפוך את הבית הפרטי שלכם לפנינה מנצנצת בלב שכונת המגורים שלכם. אם פעם הסורגים היו מגיעים בפורמט אחיד שמטרתו פונקציונאלית בלבד, הרי שכיום אתם יכולים לזכות בשלל סורגים דקורטיביים מרכז שונים, עיצובים שונים וצבעים שונים, כך שממנפים את הפאן הבטיחותי גם לכזה עיצובי.

שימוש לבתים פרטיים ודירות בבניינים

אחת השאלות הפופולאריות היא האם הסורגים סורגים מעוצבים מיועדים לבתים פרטיים או לבתי מגורים. חשבו שתדעו כי הסורגים מתאימים ונמצאו יעילים גם לדירות בבניינים ובעיקר לבתים פרטיים. לצערנו, תופעת הפריצות היא תופעה הנתפסת כעל זמנית ולא יודעים נחת או הפוגה ממנה. בעוד תוכלו לשחק ברולטה רוסית ולהמר על ביטחונכם האישי, תוכלו לעשות זאת גם אחרת עם "סורגים ישראל". אומנם לפורצים יש גישה קלה יותר אל עבר הבתים הפרטיים מאחר ואלו לא מצריכים לוגיסטיקה סבוכה או טיפוס אל עבר מרפסות, אך זיכרו כי מתבצעות גם פריצות לדירות בקומות גבוהות בבנייני מגורים משותפים. השאירו את הפורצים מחוץ לדלת עוד היום עם "סורגים ישראל".

גורם הרתעה, תחושת ביטחון

מעבר לכך שהסורגים סורגים מעוצבים אכן מפחיתים משמעותית את הסיכוי לפריצות בעקבות הפונקציונאליות הרבה שלהם ואי היכולת לחדור אל המרחב הפרטי שלכם, הרי שהם גם משמשים כגורם מרתיע. באם מגיעים פורצים לשכונה, הרי שהם יחפשו אחרי הטרף הקל, ולא אחרי זה הסבוך. עבודות הפריצות אורכות כשניות עד דקות בודדות, כך שבית עם סורגים מוריד משמעותית את הסיכוי שהפורצים יתמקדו דווקא בנכס שלכם. על כן, אפשר לסמן אותם ככאלו המייצרים הרתעה ומרחיקים את אלו שצו המצפון לא מנחה אותם מהשטח הפרטי שלכם. "סורגים ישראל", כאן בשבילכם

מידע נוסף על סורגים מעוצבים במרכז

img
המדריך השלם להתקנת סורגים במרכז

גם אתם, כמו רבים אחרים החלטתם להתקין סורגים במרכז ? אנו מזמינים אתכם ליהנות מסורגים איכותיים שיעניקו לכם שקט נפשי וימזערו משמעותית את סיכויי הפריצה לבית או לעסק דרך החלון או המרפסת.

img
אז למה חשוב להתקין גם סורגים במרכז?

"סורגים ישראל" ממליצים לכם להתקין סורגים במרכז גם במשרד או בחנות שלכם, וכך ליצור מעטפת הגנה איכותית שתשאיר את הפורצים מחוץ לעסק.

img
איך הסורגים מסייעים לכם ונותנים לכם שקט נפשי?

אולי לא תוכלו לשלוט בכוונותיהם הזדוניות של פורצים לא הגונים, אך בהחלט שתוכלו לשלוט בהתקנת סורגים במרכז שתמנף את תחושת הביטחון שלכם ותעניק לכם שקט נפשי.