logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים במרכזמתקיני סורגים מומלצים במרכז

סורגים > מחוז מרכז

מידע על סורגים במרכז

כל עוד אתם נמצאים בבית או בבית העסק, אתם בעצמכם מייצרים הרתעה בפני פורצים אפשריים. עם זאת, מה קורה בשעות הלילה המאוחרות כשהחנות שלכם סגורה או בעת שאתם יוצאים לחופשה בת כמה ימים? אז אמנם לא ניתן להבטיח כי לא יתבצעו נסיונות פריצה, אך בהחלט אפשר להפחית משמעותית את הסיכוי כי יצליחו לפרוץ אליכם עם התקנת סורגים במרכז.

חלונות המבנה מאפשרים לכם ליהנות מכניסה של אור, משב רוח מרענן ואפשרות ליהנות מנוף מרהיב. בפועל, ישנם אלו שמנצלים לרעה את פתח החלון ומנסים להיכנס אל חלל שאינו שייך להם. אל חשש – שירות של סורגים במרכז יכולה להעניק לכם את אותו שקט נפשי לו אתם כמהים! אז מה חשוב לדעת?

  • ישנם סורגים מסוגים שונים – מברזל ועד אלומיניום

  • ניתן ליהנות מהתקנה של סורגים קבועים או נפתחים

  • הסורגים לא פוגעים בנראות הבית שלכם

  • לבחירתכם: סורגי בטן או סורגים ישרים

מטרת הסורגים: מניעת פריצות או נפילות

אם גם אתם מתעניינים לגבי התקנת סורגים במרכז, סביר מאד להניח שהמוטיבציה שלכם היא למנוע פריצה לחלל, או למנוע מצב בו הילד שלכם נשען על החלון ונופל. הגדרת המטרות שלכם מהסורגים חשובה מאד, שכן בהתאם להן יותאמו לכם הסורגים המתאימים ביותר. ראשית, דעו כי מדובר על סורגים מברזל בשני המקרים. מה שמבדיל ביניהם בכל זאת הוא העובי שלהם, כאשר הסורגים המיועדים למניעת פריצות צריכים להיות עבים יותר.

סורגים למניעת נפילות – מתי הם מומלצים?

כל עוד אתם מגדלים ילדים קטנים בבית, הרי שחשוב מאוד לשים את הדגש עם התקנת סורגים במרכז על סורגים למניעת נפילה. לא משנה כמה תדריכו את ילדכם ותאסרו עליהם להישען על החלון או לשבת עליו, תמיד ישנו הסיכון. במקום להסתכן ולהמר על שלום הילדים שלכם, התקינו את הסורגים. לעתים, הסקרנות של הילדים יכולה להסתיים בתאונה מצערת, אך עם היערכות מוקדמת שלכם תוכלו לשלול כלל חשש כי יקרה אירוע בלתי צפוי.

מה חשוב לדעת? גם במקרה בו אתם גרים בבית פרטי (צמוד קרקע), כדאי להתקין את הסורגים. מעבר לעובדה שהם מגנים עליכם מפני פורצים, סורגים לבית צמוד קרקע גם מונעים מהילדים שלכם ליפול. זיכרו כי גם מעידה מחלון בבית פרטי, יכולה לגרום לחבלות מיותרות בעת שמדובר על ילדים קטנים.

חשיבות התקנת סורגים במשרדים

סורגים במרכז בשום פנים ואופן לא מיועדים אך ורק לאנשים פרטיים. אם אתם מחזיקים במשרד פרסום, עורכי דין, רואי חשבון או כל משרד אחר – הרי שאתם רוצים להגן על הציוד שלכם. כידוע, כנופיות הפורצים מחבבות מאד את המשרדים, משום שבהם ישנו ציוד המוערך בעשרות אלפי שקלים: ממוצרי חשמל, דרך ציוד משרדי ועד ריהוט יקר. זאת עוד מבלי שדובר על כספות שבהן מאחסנים כספים ופריטים יקרי ערך.

אתם לא יכולים לשלוט על החלטת הפורצים האם להגיע אל המשרד שלכם או לא, אך אתם בהחלט יכולים לשלוט על כניסתם אליכם. סורגים במרכז המותקנים על חלונות המשרד, וגם סורגים המותקנים על דלת המשרד, מפחיתים משמעותית את הסיכוי כי יצליחו להיכנס אל השטח הפרטי שלכם. הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו בשגרת יום העבודה הוא להגיע אל משרד פרוץ. סורגים במרכז – כך אתם מבטיחים לעצמכם ראש שקט!

סורגי הבטן – מה מייחד אותם ומתי הם מתאימים?

מתקין המציע סורגים במרכז, ימליץ לכם על הסורגים המתאימים אליכם ביותר על פי הצרכים שלכם, התקציב שלכם והמקום בו אתם מעוניינים להתקין את הסורגים. אחד מהסוגים המוכרים ביותר של הסורגים הוא סורגי הבטן: לא טעיתם, מדובר על סורגים שבחלקם התחתון מעוגלים – מה שיוצר את נראות הבטן. סורגים אלו מתאימים לחלונות המטבח לדוגמא, כאשר בחלק "הבטן", ניתן להניח עציצים וכך לשפר את הנראות הויזואלית שלהם. מאחר ורבים מעוניינים בהתקנה של סורגים מעוצבים – דעו כי סורגים אלו ללא כל קשר לנראותם, מאפשרים לכם ליהנות מפתרון פרקטי-עיצובי.

במרבית המקרים, הסורגים האלו ישולבו בבתים פרטיים, כאשר במשרדים לרוב מעדיפים סורגים ישרים החוסמים את הגישה אל תוך המבנה מחוץ למבנה. עם זאת, במידה ואתם מעוניינים להתקין סורגים שכאלו בחנות, במשרד וכיוצא בזה – יהיה ניתן להתקין אותם על פי דרישה.

הסורגים השקופים: על מה כולם מדברים?

ואם מדברים על סורגים במרכז המצטיינים בעיצוב אידיאלי, אי אפשר שלא לדבר על הסורגים השקופים. עד לפני כמה שנים סורגים אלו היו משאלתם של רבים. כיום, מדובר על אחד הפתרונות הפופולארים ביותר המאפשרים לכם ליהנות מאסתטיקה גבוהה ומפתרון פרקטי איכותי. אז מה אתם צריכים לדעת על הסורגים השקופים?

  • הם עמידים מאד בפני קור וחום

  • אינם דורשים בתחזוקה (כדוגמת צביעה)

  • מדובר על פתרון אסתטי, נעים ואלגנטי

אם צריכים לציין חסרונות של סורגים במרכז מסוג "סורגים שקופים", הרי שהוא בעיקר המחיר. בהשוואה לפתרונות אחרים כדוגמת סורגים מאלומיניום, סורגים אלו מתומחרים בעלות גבוהה יותר. עם זאת, זיכרו כי הסורגים הם מענה איכותי שניתן לכם לאורך שנים. השקעה כספית נוספת מעניקה לכם את האפשרות ליהנות מפתרון שתואם יותר את הצרכים שלכם. ההשקעה? מחזירה עצמה בכל יום מחדש.

האם סורגים שקופים יכולים להרתיע?

בהחלט! סורגים שקופים למעשה מטעים את הפורצים. מאחר והם שקופים ולא ניתן להבחין בהם מיידית, מה שקורה לא אחת הוא שישנם אלו המנסים לפרוץ, אך מגלים במהרה כי הסורגים חוסמים את דרכם. כך, הם מגלים להפתעתם כי הם אינם יכולים לבצע את שהם זממו, וכך הם נסוגים לאחור. חשוב להבין כי סורגים שקופים מצטיינים באסתטיקה ייחודית, כאשר מבחינה פרקטית הם מעניקים בדיוק את אותו המענה כמו כל הסורגים האחרים.

סורגים מתקפלים אל מול סורגים קבועים – מה ההבדל?

ישנם מקרים בהם ההמלצה תהיה על סורגים קבועים, בעוד ישנם מקרים בהם המענה האיכותי ביותר יהיה דווקא בדמות הסורגים המתקפלים. איך תדעו אילו סורגים במרכז הם אלו המתאימים לכם ביותר? הסורגים הקבועים הם אלו המשתלבים על החלונות – כך שלא משנה מה, הסורגים נמצאים ומעניקים לכם ביטחון.

עם זאת, הסורגים המתקפלים זזים מצד לצד על פי הצרכים שלכם, כאשר הפתרון הבטיחותי גמיש יותר. לרוב, סורגים מתקפלים יותקנו בפתח מרפסות, חצרות וגם בדלתות של בתי עסק. לדוגמא: כל עוד בית העסק פתוח, הסורגים יתקפלו הצידה, וכך יאפשרו את כניסת הלקוחות. עם זאת, עם סגירת החנות, יזיז בעל העסק את הסורגים וכך יחסום את פתח הכניסה אל החנות וימנע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים.

סורגים במרכז מסוג סורגים מתקפלים יכולים להיות מותקנים גם בבית. כך לדוגמא, אם אתם גרים בבית פרטי ויש לכם חצר, הרי שאפשר להתקין סורג מתקפל שיהיה פתוח כל עוד אתם שוהים בבית. עם יציאתכם אל יום העבודה, נסיעה לחו"ל או כל היעדרות אחרת מהבית, יהיה ניתן לחסום את הגישה אל הבית מבחוץ באמצעות הסורגים – כך גם מפחיתים את סיכויי הפריצה אליכם.

חשוב לדעת כי כל עוד מדובר על חלונות בחדרי ילדים, במטבח, בחדרי שינה או במשרדים – ההמלצה היא על פתרון בדמות סורגים במרכז קבועים.

מידע נוסף על סורגים במרכז