logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים בירושליםמתקיני סורגים מומלצים בירושלים

סורגים > מחוז ירושלים

המומלצים שלנו במחוז ירושלים

מסגריית המושב

אזורי שירות:

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
4
3
5
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים בירושלים

גם אתם מעוניינים בהתקנה איכותית של סורגים בירושלים? בעבר אולי היו מספר סוגים בודדים של סורגים, אך כיום ישנו מנעד רחב של אפשרויות: מסורגים קבועים, דרך מתקפלים, מסורגי אלומיניום ועד ברזל ואפילו סורגים שקופים. לא ניתן לקבוע מראש ובהכללה חד משמעית איזה סורג הוא הטוב ביותר, שכן כל מקרה לגופו ולכל לקוח מתאים פתרון אחר. מה כן אפשר לומר בצורה חד משמעית? הסורגים נחוצים גם לבתי עסק וגם לבתים פרטיים.

היעילות של הסורגים מוכחת גם במניעת פריצות וגניבות, וגם באשר לנפילות חלילה מקומות גבוהות. אל תשהו את התקנת סורגים בירושלים – הדרך לשקט הנפשי שלכם מתחילה ממש כאן! אז הכירו גם אתם את סוגי הסורגים, את צבעי הסורגים המומלצים וגם מהם היתרונות של הסורגים השקופים.

סורגי בטן: מה מאפיין אותם ומתי הם מתאימים?

אם כן, הסוג הראשון ואולי גם המוכר ביותר הם סורגי הבטן. הם קיבלו את הכינוי הזה מאחר והם בנויים בצורה כזו שהחלק התחתון שלהם מעוגל. סורגי הבטן מתאימים בעיקר למטבחים, בהם רוצים לשלב לדוגמא עציצים של פרחים או עצי תבלין. בחדר שינה לדוגמא או חדרי ילדים, כדאי בהחלט שלא להתקין אותם. הסיבה? הם מעודדים ישיבה בחלק "הבטן", תוך שהם מאפשרים מרווח נאה לפורצים. התקנת סורגים בירושלים כוללת גם את התקנת הסורגים האלו.

ישר ולעניין: הסורגים הישרים

סורגים ישרים לעומת זאת "חוסמים" את פתח החלון בצורה אידיאלית. אותה חסימה מגלמת בתוכה גם יתרון, אך גם חיסרון. מצד אחד, החסימה הישירה לא מאפשרת לילדים לשבת על החלון, תוך שגם אין סביבה נוחה לפרוצים לבצע את זממם. עם זאת, שימו לב כי הסורגים האלו חוסמים בצורה ישירה את הנוף הנשקף מהחלון שלכם, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון. הסורגים הישירים הם הפתרון האידיאלי והבטוח ביותר לחדרי ילדים, חדרי הורים, כיתות לימוד וחלונות במשרדים.

כך או כך, לפני התקנת סורגים בירושלים, מומלץ להתייעץ עם מתקין הסורגים שימליץ לכם בהתאם לאופי החלל, על הסורגים המתאימים ביותר.

באיזה צבעים כדאי לצבוע סורגים בירושלים?

גם אם תתקינו סורגים מברזל וגם אם יהיו אלו סורגים מאלומיניום, סביר מאד להניח כי שאלת הצבע תעסיק גם אתכם. כידוע, כיום אין זה יותר מדי לבקש להתקין סורגים מעוצבים, כאשר מה שמעצב אותם בעיקר הוא הצבע שלהם. על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, וצבע שמתאים ללקוח אחד לא בטוח יתאים ללקוח אחר. עם זאת, ישנם כמה כללים מנחים באשר לבחירת הצבע של הסורגים:

 • הבטיחו כי הצבע מתאים לאופי המבנה

 • במידה וישנם שכנים – בקשו את אישורם

 • הסורגים מותקנים במשרד? צבעו אותם בצבעי המותג שלכם

 • התאימו את סוג הצבע לסוג הסורג

מה חשוב להבטיח מבחינה טכנית עם צביעת סורגים מעוצבים? עמידות. בכדי שהצבע אכן ישאר על הסורגים ולא יתקלף תוך זמן קצר, חשוב ליצור שידוך בין סוג הסורגים ובין סוג הצבע. לדוגמא, אם מתקינים אצלכם סורגים מברזל, חשוב שהצבע יתאים לברזל. את הצביעה יש לתאם מראש עם מתקין הסורגים, שיוכל ליישם את הצבע במעמד ההתקנה.

5 טיפים לבחירת מתקין סורגים בירושלים:

אתם יודעים מעל לכל ספק שאתם רוצים להתקין סורגים, אך מה שפחות ברור לכם הוא איך בוחרים את מתקין הסורגים. לפניכם, 5 טיפים מעולים שיובילו אתכם אל המתקין האמין והמומלץ ביותר:

1.האם המתקין מעוניין להגיע אליכם?

ישנם מתקינים שיודיעו לכם מראש איזה סורג מתאים לכם כבר בטלפון – זאת מבלי להגיע ולבדוק את הסביבה בה אתם גרים. חשוב מאד שהמתקין יביע נכונות להגיע אליכם לביצוע בדיקות מקדימות, זאת במטרה להתאים לכם את הסורגים ההולמים ביותר את הצרכים שלכם. במידה ולא? דעו כי מדובר על חאפר ולא על מתקין אמין.

2."סמוך עליי, אני יודע מה אני אומר":

מתקין סורגים בירושלים צריך להיות קשוב, מכיל וכזה שפועל בהתאם לדרישות שלכם. ישנם לא מעט מתקינים שמנסים לכוון אתכם לכיוון מסוים, כאשר הכיוון הזה יהיה לרוב הכלכלי והנוח ביותר עבורם. אם אתם מזהים שההמלצות הניתנות מהמתקין אינן ישרות, כדאי לבחור במתקין אחר.

3.המלצות חמות מלקוחות מרוצים:

אין עוד דרך טובה יותר לדעת מי עומד מולכם מאשר קריאת המלצות. בעידן האינטרט, קל מאד למצוא המלצות ולהתרשם מהן. התקנת סורגים בירושלים היא התקנה חד פעמית שאמורה לשרת אתכם הלאה לעוד המון שנים. לכן, חשוב שהפעם היחידה הזו תהיה טובה ואיכותית. ולא? אין באמת משמעות לסורגים. בקשו מהמתקין לראות המלצות, או שתחפשו אותן בעצמכם. כך, תגיעו אל המתקין המומלץ ביותר!

4.האם מחיר התקנת הסורגים הוגן?

גם המחירים משחקים תפקיד מרכזי. התקנת סורגים בירושלים לא אמורה ליצור אצלכם חוסר נוחות, אלא ליהפך! מה שיכול המון פעמים להוריד אנשים מלהתקין סורגים הוא המחיר. כל עוד מוצע לכם מחיר הוגן שמשקף את ענף התקנות הסורגים, דעו כי אתם עובדים עם איש מקצוע אמין. במידה ומוצעים לכם מחירים מופקעים, תוספות על כל אלמנט ותחושה כללית של "שיטת מצליח", חפשו מתקין אחר.

5.בקשו חוות דעת מכמה מתקינים:

ודבר נוסף חשוב, הוא לבקש הצעות מחיר מכמה מתקיני סורגים. מדוע? משום שכך אתם לא יכולים להגיע רק למחיר הטוב ביותר, אלא גם לשירות המקצועי ביותר. לדוגמא: מספר מתקינים הציעו לכם סורגים מתקפלים ומתקין אחד סורגים קבועים? צריכה להידלק לכם כאן נורה אדומה שכנראה אותו מתקין אינו באמת יודע לאתר צורך, אינו מקצועי וכך גם לא יעניק לכם את השירות הנדרש על ידכם.

שירות התקנת סורגים בירושלים כולל גם סורגים שקופים?

בהחלט! גם בירושלים ניתן להתקין את הסורגים השקופים בבתי עסק, בתים פרטיים וכיוצא בזה. מדוע רבים מעוניינים דווקא בסורגים השקופים? מכמה סיבות:

 • הם לא דורשים בתחזוקה – אלא רק בניקיון בסיסי

 • הם מאד עמידים וחזקים – גם בפני פריצות וגם בפני מעידות

 • העובדה שהם שקופים מייצרת נראות אסתטית וסולידית

 • הם עמידים בפני כל עונות השנה, הפגעים והטמפרטורות

התקנת סורגים בבית פרטי בגדר חובה!

אמנם ההמלצה היא להתקין את הסורגים גם אם אתם גרים בקומה 5. עם זאת, ככל שאתם גרים בקומה נמוכה יותר, כך נחיצות הסורגים עולה. סורגים מעוצבים אמורים להעניק לכם שקט נפשי כי אתם בטוחים, וכי עשיתם את כל שיכולתם על מנת למנוע פריצות אליכם או חלילה מעידות של הילדים מהחלון.

כל עוד אתם גרים בבית פרטי, נחיצות הסורגים הופכת משמעותית יותר. כידוע, כנופיות הגנבים מחפשות חיים קלים. בעוד יהיה קשה מאד לפרוץ לקומה בדירה עשירית, יהיה קל מאד לפרוץ לדירת קרקע שהחלונות, הדלתות ופתח המרפסת נגישים. אז אתם אמנם לא תוכלו למנוע מהפורצים לנסות, אך בהחלט שתוכלו למנוע מהם להצליח.

בבתים פרטיים מומלץ להתקין סורגים קבועים על החלונות, בעוד בפתח החצר שלכם יומלץ על סורג מתקפל שיהיה ניתן לפתוח ולסגור בהתאם לשימושים שלכם. אל תסכנו את בני הבית, את הרכוש שלכם ואת תחושת הביטחון שלכם. גם לכם מגיע לישון בשקט ולצאת לעבודה בשקט!

מידע נוסף על סורגים בירושלים