logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים בחיפהמתקיני סורגים מומלצים בחיפה

סורגים > מחוז חיפה

המומלצים שלנו במחוז חיפה

מ.י.ר קירשנבאום בע"מ

אזורי שירות: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית שמונה, צפת, קיסריה, עכו, עפולה, עתלית, טבריה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
3
2
1
שירותים נוספים:
 • מעקות
 • פרגולות
 • שערים
 • עבודות ריתוך
 • גדרות
 • מסגריה
 • קונסטרוקציות
 • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים בחיפה

גם אתם הרגשתם את התחושה הלא נעימה של לחזור אל הבית שלכם בסוף היום העבודה ולגלות כי הוא נפרץ? סביר להניח כי גם אתם אמרתם לעצמכם: "אם רק היינו מתקינים סורגים". אז אין כל סיבה לחכות לפעם הבאה, וכל מה שאתם צריכים בכדי להתקין סורגים בחיפה, הוא פשוט להחליט שאתם עושים את זה! התקנת הסורגים אמנם לא יכולה למנוע את נסיונות הפריצה, אך היא בהחלט יכולה להפחית משמעותית את הסיכוי שיצליחו לפרוץ לכם.

סורגים בחיפה המותקנים כיום מוצעים בשלל טכניקות וסוגים, כך שבמידה רבה הסורגים מתאימים עצמם אליכם, ולא ליהפך! ניתן להתקין סורגים מעוצבים בשלל צבעים, סורגים שהצבע שלהם שקוף, סורגים מברזל או אלומיניום, סורגים עם בטן וסורגים ישרים. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מתקין הסורגים רגע לפני ההתקנה – כך שהפתרון שיותקן אצלכם יהיה האיכותי והמתאים לכם ביותר!

סורגי בטן: מה מאפיין אותם ומה היתרון שלהם?

מסיבוב מהיר ברחוב המגורים שלכם, תוכלו גם אתם לבטח לראות לא מעט סורגי בטן. מהם אותם סורגים? מתקיני סורגים בחיפה מציעים להתקנה גם את הסורגים האלו, המאופיינים במעין בטן עגלגלה בחלקו התחתון של הסורג. מדובר על מעין חלק עגול שבו ניתן לאחסן שלל אלמנטים דקורטיבים, עציצים, כדורים, חפצי נוי וכיוצא בזה. הסורגים האלו מיועדים לאזורים מאד ספציפיים, כמו לחלונות הפונים אל חצרות או מרפסות, או חלונות מטבח.

סורגים קבועים אל מול סורגים מתקפלים:

השפע הרב של סוגי הסורגים אמור להקל עליכם, אך מסתבר שאותו שפע דווקא יוצר בלבול. אז רגע לפני ההתקנה של סורגים בחיפה אצלכם, הכירו גם אתם את שני סוגי הסורגים העיקרים: הסורגים המתקפלים ואלו הקבועים.

אם כן, סורגים מתקפלים הם סורגים שמתפקדים כמעין שער. כך, על פי החלטתכם, תוכלו לקבוע מתי הסורגים יכנסו לפעולה ומתי לא. מדובר על יתרון אדיר שכן בשונה מסורגים קבועים ש"חוסמים" את הנוף, הסורגים המתקפלים מאפשרים לכם ליהנות מתצפית מלאה על הנוף מבלי שישנו אלמנט שמפריע. הסורגים המתקפלים מתאימים לחללים מאד מסוימים כדוגמת יציאה למרפסת, לחצר או לדלת של חנות.

סורגים בחיפה מסוג קבועים לעומת זאת, מותקנים בכדי להישאר! צאו מנקודת הנחה כי המקום בו התקנתם את הסורג הקבוע, זקוק לפתרון קבוע. לכן, מדובר לרוב על חלונות במשרדים, בחדרי השינה והעבודה, חדרי הילדים, חלל המרתף וכן הלאה. הסורגים אמורים כמובן למנוע את כניסתם של אורחים בלתי רצויים אל החלל הפרטי שלכם, כמו גם למנוע מעידות של ילדים סקרנים המתקרבים אל החלון.

איך תזהו מתקין סורגים אמין ומקצועי?

קהל הלקוחות הישראלי מודע היטב לעובדה שישנם מתקינים מקצועים ואמינים, אך גם ישנם כאלו שמגיע להם לזכות בתואר "חאפרים". מאחר ומדובר על אלמנט משמעותי כל כך בבית שאמור למנף את תחושת הביטחון שלכם, ישנה חשיבות אדירה לטיב המתקין, הניסיון שלו והאמינות שלו. אם כן, איך תוכלו לדעת האם המתקין שמגיע אליכם לטובת התקנת סורגים מברזל, הוא אכן מתקין אמין?

1.המחיר:

דרך המחיר שמוצע לכם, אתם יכולים ללמוד המון על מתקין סורגים בחיפה. כל עוד המחיר שהמתקין מציע לכם הוא כבר מחיר ששמעתם, כנראה שמדובר על מחיר ממוצע התואם את הענף. מנגד, מתקינים שיגבו מכם מחירים מופרזים, תוך שהם יתרצו זאת בשלל סיבות, דעו כי הם לא אמינים.

2.מקצועיות:

להיות מקצועי זה לדעת להתאים לכם את הפתרון המתאים לכם ביותר בהתאם לצרכים שלכם. כך לדוגמא, נסו לדמיין לעצמכם מתקין סורגים בחיפה, המגיע אליכם להצעת מחיר בדירה שלכם בקומה ה-12. מתקין מקצועי יציע לכם סורגים בעובי המתאים למניעת נפילות, ולא סורגים שמתאימים יותר בצורתם לפריצות. מובן כי הסיכון שבדירה בקומה גבוהה כל כך אינו גל פריצות, אלא מעידות אפשריות מהחלון. לכן, הבטיחו כי המתקין שלכם מקצועי, יודע לאתר צורך בצורה נרחבת ולשדך פתרונות מעולים.

3.ההמלצות:

מתקין סורגים בחיפה צריך לשתף אתכם בהמלצות של לקוחות שכבר קיבלו ממנו שירות. דרך ההמלצות, אתם יכולים ללמוד המון על המתקין: האם הוא עומד בזמנים ובהתחייבויות, האם הוא משתמש בחומרים איכותיים, עד כמה הוא אדיב ושירותי, האם המחירים שהוא מציע הוגנים וכיוצא בזה.

טיפים לבחירת צבע הסורגים שלכם:

כל עוד בחרתם בסורגים שקופים, הרי שאין כל חשיבות לצבע הסורגים. עם זאת, במידה ובחרתם להתקין סורגים מאלומיניום, הרי שסוגיית צבע הסורגים הופכת להיות סוגייה מכרעת ומשמעותית. לפניכם, כמה טיפים מנצחים לבחירת צבע הסורגים שלכם:

 • בחרו בצבע שיצניע כמה שיותר את הסורגים

 • קבלו בחום את המלצות מתקין הסורגים

 • גרים בניין משותף? קבלו החלטה עם יתר הדיירים על צבע אחיד

 • בחרו בצבע שמתאים לאלומיניום (מה שיבטיח עמידות לצבע)

סורגים מפני פריצה: הרתעה ומניעה:

סורגים בחיפה אכן מסייעים לכם בכל הקשור להרתעה ומניעה. המון פעמים ישנם אלו שבטוחים שמערכת האזעקה שלהם מספיקה בכדי להגן על הבית, אך בפועל – מערכות אלו יודעות לעתים כשלים. כל מרכיב שמגולם בו אלמנט טכנולוגי, יכול מאד לסייע אך גם יכול לשלא לפעול ברגע האמת. לכן, כדאי לנקוט בכמה שיותר אמצעי בטיחות שיגנו עליכם. התקנת סורגים שקופים לדוגמא, מעניקים לכם את המענה המלא: עיצוב לצד פרקטיות.

בכוחם של סורגים בחיפה להרתיע את כנופיות הגנבים, תוך שבמידה והם אכן ינסו לפרוץ אליכם, הם יתקלו בפני סורגים שלא ניתן לחדור אותם. בשונה מאמצעים טכנולוגים שונים שיכולים ליפול בזמן אמת, הסורגים הקבועים נישארים איתנים ועמידים לצידכם לאורך כל הדרך – כך שאתם יכולים להיות שקטים.

סורגים מפני נפילה – גם בדירות צמודי קרקע:

הנטייה לחשוב כי סורגים המיועדים למניעת נפילות רלוונטים רק לדירות בקומות גבוהות, אינה נכונה. כשמדובר על ילדים קטנים, גם נפילה מהספה בסלון יכולה להסתיים בחבלה כואבת. לכן, אם אתם מגדלים באושר ילדים קטנים בבית, חשוב מאד שתעניקו דגש לסוגיית סורגים המיועדים למניעת נפילות. נפילה מגובה החלון אל מחוץ לבית יכולה להסתיים בפציעה שניתן למנוע אותה בקלות. ההמלצה של מתקיני סורגים בחיפה היא על סורגים ישרים.

התקנת סורגים בגני ילדים:

סורגים מותקנים גם בגני ילדים. בעוד הורים לזוג ילדים יכולים לפקח עליהם כמעט כל הזמן, הרי שבגני ילדים ישנם עשרות ילדים שעליהם שומרות מספר סייעות. אז הפתרון הטוב ביותר הוא שפשוט יהיו עוד עיניים, אך עד שזה יקרה – התקנת סורגים בחיפה היא הכרחית. ילדים מטבעם סקרנים ובודקים גבולות, מה שיכול במהרה להפוך לאירוע חירום שלא ניתן לצפות. הסורגים מבטיחים שהילדים ישארו בכותלי הגן וחלילה לא יפלו דרך החלון.

מעבר לכך, גני הילדים שבהם ציוד רב, הפכו בשנים האחרונות למטרה חמה של פורצים. גניבת ציוד מגני ילדים כוללת מתקני ג'ימבורי, משחקים יקרים, מוצרי חשמל וכיוצא בזה. התקנת סורגים בחיפה, בשילוב של סורגים קבועים ומתקפלים, יכולה למזער משמעותית את סיכויי הפריצה לגן. אמנם זה לא נעים לראות גן סגור, אך יותר לא נעים לראות גן שנפרץ. את הסורגים יהיה ניתן לצבוע בצבעים חמים וצבעוניים ההולמים את אופי הגן – כך שהם לא יפגעו בנראות החיונית.

מידע נוסף על סורגים בחיפה