logo

אינדקס הסורגים של ישראל פנה בקלות לבעלי מקצוע מומלצים!

img

סורגים בדרוםמתקיני סורגים מומלצים בדרום

סורגים > מחוז דרום

המומלצים שלנו במחוז דרום

נסון אחרון

אזורי שירות: אמירים, אבן יהודה, אור יהודה

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים מעוצבים

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
  • מעקות
  • עבודות ריתוך
  • קונסטרוקציות

מסגריית אבו סויס מחמוד

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
  • מעקות
  • פרגולות
  • שערים
  • עבודות ריתוך
  • גדרות
  • מסגריה
  • קונסטרוקציות
  • פתרונות אלומיניום

שמואל סורגים מתקפלים

אזורי שירות: אשדוד, אשקלון

תואם למילות מפתח שחיפשת:
סורגים שקופים, סורגי בטן, סורגים ישרים, סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים מאלומיניום, סורגים מברזל

image משתמש בסיס
0
0
0
שירותים נוספים:
  • פרגולות
  • שערים
  • עבודות ריתוך
  • מסגריה
  • קונסטרוקציות
  • פתרונות אלומיניום

מידע על סורגים בדרום

זה לא שלא יצא לכם לראות אותם מעולם, אלא שככל שעובר הזמן מוצעים עוד ועוד סורגים בדרום. תחילה, סבלו הסורגים מיחסי ציבור לא כל כך טובים, בין היתר בעקבות הנראות שלהם שכביכול פוגעת בנראות הבניין או הבית. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן ליהנות מפתרון פרקטי-עיצובי, שעיקרו מניעת פריצות ונפילות, תוך שהוא תורם לא מעט לחזות המבנה. סורגים בדרום מוצעים לכם מברזל, אלומיניום וישנם גם סורגים שאינם נראים לעין – הסורגים השקופים.

רגע לפני שגם אתם מחליטים למנף את תחושת הביטחון שלכם עם התקנת סורגים בדרום בבית או בעסק, דעו מה ההבדלים בין סוגי הסורגים, מהם הסורגים הקבועים והמתקפלים ומדוע הסורגים יעילים מאד בהרתעה? המדריך המלא, לפניכם:

סורגים בדרום: נפתחים וקבועים – מה ההבדל?

ישנם אלו המתארים את הסורגים הנפתחים (מתקפלים) כמעין דלת-שער. ואכן, מדובר על מעין שער שניתן לפתוח ולסגור לפי הצורך. כל עוד אתם מעוניינים בפתרון קבע לחלונות המשרד או הבית לדוגמא, הרי שסורגים אלו אינם מתאימים. עם זאת, המון פעמים רוצים להשמיש את הסורגים לסירוגין, זאת בהתאם לצרכים המשתנים. באילו מקרים יומלץ לכם על הסורגים הנפתחים עם רצונכם להתקין סורגים בדרום?

  • סורגים לדלת בית העסק

  • סורגים המתאימים לדלת החצר / מרפסת

  • סורגים המותקנים על דלת חדר מסווג במשרד

האם שאלתם את עצמכם מדוע צריך בכלל להתקין סורגים?

ברור לכם כשמש כי לא תעברו לגור בדירה שאין בה דלת כניסה שתשמור על הפרטיות שלכם, וגם ברור לכם עוד יותר שלא תהיו מוכנים לעזוב את הבית העסק שלכם מבלי שנעלתם אותו. אם כן – מדוע ישנם אלו שתוהים בדבר נחיצות הסורגים? כשאתם רוצים לשמור על החלל הפרטי השייך שלכם, חשוב מאד לנקוט בכמה שיותר אמצעי זהירות. סורגים בדרום מסתמנים כפתרון יעיל, איכותי ומוכח שיכול להפחית את הסיכוי כי יצליחו לחדור אל החלל שלכם. אז למה גם אתם צריכים סורגים?

ראשית, הרתעת גנבים. במציאות אוטופית לא היה צריך כלל שירות של התקנת סורגים בדרום, אך המציאות מלמדת שוב ושוב כי ישנם אנשים לא מוסריים שמנסים לפרוץ ולגנוב מאנשים את הרכוש הפרטי שלכם. אל תשכחו כי מלבד הנזק ברכוש, לא ניתן להתעלם מהבהלה הגדולה שבלראות איש זר ברחבי הבית שלכם. הסורגים מרתיעים באופן חד משמעי את הפורצים, כך שבמידה וינסו לפרוץ אליכם דרך החלונות או דלת המרפסת שעליהם סורגים, סביר מאד כי הגנבים יוותרו על התכנית שלכם.

מעבר לכך, לסורגים ישנו גם תפקיד משמעותי בכל הקשור לשמירה על הילדים שלכם. לעתים, ישנם הורים המחליטים לדבוק בפתרון זול יותר: רשתות. שימו לב: הרשת לא יכולה תמיד להחזיק את משקלו של הילד, כך שבמידה והילד אכן ישען על החלון ועל הרשת, הוא עלול למעוד וליפול חלילה. כל עוד מדובר על הבטיחות של ילדכם, השקיעו עם התקנת סורגים מברזל שיעניקו לכם שקט נפשי.

כשאתם לא נמצאים בבית, אתם לא יכולים לפקח על הילדים שלכם. גם כשאתם בבית – העיניים שלכם לא יכולות להיות בכל מקום, אך הסורגים דווקא כן. שימו לב: על חלונות מרכזיים (חדרי ילדים, חדרי שינה), כדאי בהחלט להתקין סורגים קבועים ולא סורגים מתקפלים.

"סורגי בטן מתאימים להתקנה בחדרי ילדים?"

כאמור, מתקין העוסק בהתקנת סורגים בדרום יציע לכם כמה פתרונות בהתאם לצרכים והמטרות שלכם. עם זאת, כדאי בהחלט שלא להתקין סורגי בטן בחדרי ילדים, אלא דווקא סורגים ישרים. הסיבה? הסורגים הישרים צמודים מאד לחלון ולא מאפשרים לילדים להישען עליהם. עם זאת, סורגי הבטן כוללים מעין בטן מעוגלת, שילדים יכולים בקלות למצוא בה כמעין נישה נוחה לנוח ולשבת בה. למרות שהסורגים יכולים לשאת את משקל הילדים, המטרה היא למנוע מצבים שכאלו. הילדים לא אמורים לשבת על הסורגים ולא לשם כך הם הותקנו! לכן, הסורגים הישרים נמצאים כפתרון המומלץ ביותר, בעוד סורגי הבטן מתאימים למטבח לדוגמא.

סורגים בדרום: מי יכול להתקין לכם את הסורגים?

רגע לפני שאתם בוחרים להתקין את הסורגים לבד, ורגע לפני שהשכן שלכם מציע לכם שירות ב"מחיר של שכנים", כדאי לעצור לרגע. את הסורגים יכול להתקין אך ורק מתקין סורגים מקצועי ומיומן. כל סורג מאופיין בתכונות אחרות – החל מעובי ועד משקל, וחשוב ליצור התאמה מלאה בין סוג הסורג ובין הצרכים שלכם. בעת שאתם לא מעניקים חשיבות לכל אחד מהפרמטרים, אתם למעשה מסכנים את עצמכם.

התקנה של סורגים בדרום מתבצעת אך ורק על ידי מתקין מוסמך! אותו מתקין ידע לבצע את הפעולות הבאות:

  • איתור צורך

  • התאמת פתרון בהתאם לתקציב

  • התקנת הסורגים עם מסגרת מתאימה

  • צביעת הסורגים בהתאם לבקשתכם

  • עיגון של הסורגים וכו'...

סורגים: פתרון פרקטי ועיצובי:

אז לא, אתם לא צריכים לשלם מחיר עיצובי על התקנת הסורגים. עד לא מזמן, רבים היו מהמרים על תחושת הביטחון שלהם רק מאחר והם לא רצו לפגוע במעטפת החזותית של המבנה. כיום, ישנם סורגים מעוצבים כדוגמת הסורגים השקופים, וכדוגמת סורגי הבטן המעוגלים. כך, ניתן להפוך את הסורג שכביכול חוסם לכם את הנוף לאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין.

כמו כן, במידה ובחרתם להתקין סורגים מאלומיניום, דעו כי אפשר לצבוע אותם בשלל צבעים לבחירתם. לעתים, הצבע המסתמן כמתאים ביותר הוא הצבע הלבן – זאת מאחר והוא משתלב בצורה הרמונית עם המבנה וכך לא מתבלט. אפשרות נוספת (בעיקר במוסדות, גני ילדים וכיוצא בזה), היא לצבוע את הסורגים בצבע דומיננטי יותר שיוסיף טאץ' צבעוני ומרענן יותר. הבחירה כאמור, לגמרי שלכם!

אתם יכולים לצאת ליום העבודה בשקט!

ישנם שלל אמצעי בטיחות שנועדו לשמור על הבית שלכם. עם זאת, המון אמצעים תלויים בטכנולוגיה, כך שיכולים להיות כשלים שאתם לא יכולים לצפות אותם. עם זאת, הסורגים הקבועים לא תלויים בטכנולוגיה או בחשמל, אלא אך ורק בהתקנה איכותית. לא משנה מה – פורץ לא יוכל לחדור דרך חלון שעליו מותקנים סורגים קבועים, כמו שלא יהיה ניתן גם לפרוץ דרך החצר שבה מותקן הסורג המתקפל.

התקנת סורגים בדרום מאפשרת לכם לצאת ליום העבודה שלכם בראש שקט, לצאת לחופשה שתמיד רציתם מבלי לחשוש ולהשאיר את הילדים בבית בשעות אחר הצהריים מבלי לחשוש כי הם ימעדו. התקנת הסורגים היא השקעה לטווח הארוך, והיא משרתת אתכם הלאה לעוד המון שנים יפות.

היתרונות של סורגים שקופים:

אלו מכם שממש רוצים ליהנות מפתרון אלגנטי ואסתטי, יכולים לבחור בסורגים השקופים. כשמם כן הם – שקופים, כך שבשונה מהתקנה של סוגים אחרים סורגים בדרום, הם לא יוצרים "חסימה". חשוב לציין כי מבחינת בטיחות הם מגלמים את אותו התפקיד בדיוק. ומה באשר לעלות שלהם? מאחר ומדובר נכון להיום על הפתרון המתקדם ביותר, הם גם עולים קצת יותר מסורגים אחרים.

הסורגים השקופים מתאימים לבתי עסקים ובתים פרטיים גם יחד, כאשר שביעות הרצון מהם מאד גבוהה. רגע לפני שגם אתם בוחרים להתקין סורגים בדרום, אנו ממליצים לכם להסתייע בהמלצותיו של מתקין מנוסה, מיומן ומקצועי שידע להתאים לכם את הפתרון ההולם ביותר את המטרות, הצרכים והתקציב שלכם.

מידע נוסף על סורגים בדרום